Dead Island trailer"od tyłu"?

mat1210

Użytkownik
Użytkownik
Paradoksalnie, w przypadku zwiastuna Dead Island „od tyłu” znaczy „normalnie”, bo cała jego akcja w oryginale została przedstawiona właśnie niechronologicznie.
Co jednak, gdy cały zwiastun obejrzymy od końca?


Jeśli zabieg artystyczny, jaki zastosowało studio Axis Animation, aby jeszcze mocniej uderzyć w graczy,
nie przemawia do was w ogóle, serwis IGN przygotował „odwróconą” wersję trailera. Lepiej od oryginału?


Źródło:gamezilla.pl
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

turbin

Użytkownik
Użytkownik
Gdzie ta odwrócona wersja?
 

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
pare tematow nizej. tzn ta jest odwrocona w stosunku do oryginalnej odwroconej ;]

//imao ten sie oglada lepiej. nadal urywa jaja. szkoda, ze to nie gameplay
 

$evik

Banned
bardzo mi się podoba motyw w którym ojciec broni córki i żony - cała scena jest przedstawiona dramatycznie i bardzo klimatycznie. Ta gra już jest na mojej liście 'must-have' - czekamy na pre-ordera!
 

slimak_110

Użytkownik
Użytkownik
Jestem dumny z Polaków patrząc na ten trailer. W oryginale (od tyłu) podoba mi się bardziej.
:)
 

T0Mmy

Banned
Ten odwrócony trailer był już dawno temu w internecie żadna nowość
 

Antek22

Użytkownik
Użytkownik
Widzialem trailer tej gry juz 2-3 razy. ,,No Amerykanie znow robia gry z zombiakami,,-pomyslalem. Wiecie jak sie zdziwilem(i ucieszylem :D ) ze to bedzie polska gra?
 

Galba

Użytkownik
Użytkownik
Co do trailera to jest naprawdę bardzo dobry:D Oglądałem parę razy, bardzo dobra robota:) Od tyłu tez git, trochę wyjaśnia co i jak bo da się pogubić czasami:D
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
wczoraj z godzine szukałem na necie odwróconej wersji i nic :) dzięki za link :) trailer urywa jajca
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Zawalisty trailerek zobaczymy jak sama gra wypadnie ;)
 

Do góry Bottom