Dead or Alive 4 czy Virtua Fighter 5

artfulpirate

Świeżak
Świeżak
Jak dla mnie oczywiście lepsza jest VF ::) grafika postaci oraz fizyka jest boska... Natomiast nie można tego powiedzieć już o planszach, ale za to rekompensuje grywalność oraz o wiele wyższy poziom trudności... zadecydowało że polecam VF!
 

aaaqqq111

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Dead or Alive 4 czy Virtua Fighter 5

jak dla mnie Virtua Fighter 5 choć obie gry na dłużej mnie nie wciągały z kimś można pograć ale rozgrywka z sztuczną inteligencją jest bez sensu :)) więc tylko xbox live :)
 

Assan

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Dead or Alive 4 czy Virtua Fighter 5

Ja tam mysle ze vf bo cos slyszalem i widzialem u kumpla wiec wole to{zec jasna widzialem dez DoA4} Wole VF
 

Raikoh

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Dead or Alive 4 czy Virtua Fighter 5

no, ja tez wole wirtułą, bo ziomki mowily ze ona lepsza to ja tez ja chce, a dedoralajf jest do dupy, inny ziomek mi mowil, pozatym widzialem obie, kazda jakies pol minuty, starzy mi to, i tam w wirtule babka miala lepsze balony, normalnie ja pierdziele, wiec wirtuła rzadzi!!!
 

Fancy

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Dead or Alive 4 czy Virtua Fighter 5

VF5 rlz... :)
 

roman25

Świeżak
Świeżak
Odp: Dead or Alive 4 czy Virtua Fighter 5

ja tam woledoa zdecydowanie laepzse sa panienki:pP
a pozatym Tekken jest nie do wyruchania:DD
ale to wszyscy wiedza...
 

Disav

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Dead or Alive 4 czy Virtua Fighter 5

Jak dla mnie DoA jest ciekawsza, bardziej dynamiczna gierka. No i te przechwyty :) Urozmaicają rozgrywkę. Choć nie wiem czy w VF nie ma też czegoś takiego...?
 

psho

Świeżak
Świeżak
Odp: Dead or Alive 4 czy Virtua Fighter 5

Ps. mam już 2 te gry i powiem że każda z nich ma swój urok.. Na pewno każda z nich jest inna a DOA jest starsza..
ciekawe kiedy wyjdzie nowa część DOA oparta na HD.

pozdrawiam
 
P

Piri001

Guest
Odp: Dead or Alive 4 czy Virtua Fighter 5

Virtua Fighter 5 raczej wygrywa ten pojedynek
 

wisba

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Dead or Alive 4 czy Virtua Fighter 5

Czy z ktorych tych gier da sie rady grac na jednej konsoli??
 
P

Piri001

Guest
Odp: Dead or Alive 4 czy Virtua Fighter 5

wisba napisał:
Czy z ktorych tych gier da sie rady grac na jednej konsoli??
Jezeli chodzi o gre na dwoch na podzielonym ekranie to tak

PS : Moja pomylka - nie ma zadnego podzielonego ekranu w bijatykach :-[
 

Philips84

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Dead or Alive 4 czy Virtua Fighter 5

wg mnie jesli chodzi o grafike to pewnie vf 5 by wygrał ale sama fabuła o ile jakas jest i w ogole przyzwyczajenie wg mnie to by wygrał DoA, wiem bo sam mam VF5
 

Shadow99

Świeżak
Świeżak
Odp: Dead or Alive 4 czy Virtua Fighter 5

DOA4 jest to gra szybka i efektowna :).
VF5 to gra dla ludzi którzy lubią powolne, i troszkę bardziej realistyczne gierki :D

Ja mam VF5 i DOA4 i muszę powiedzieć że wole pograć w DOA :), lepiej sie gra w kilka osób :)
VF5 jest za powolną gierka jak dla mnie ..
 

arni100

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Dead or Alive 4 czy Virtua Fighter 5

dokładnie jak kolega wyżej napisał doa jest gierką mniej wymagającą a vf dla lubiących poznawać grę dogłębnie,chociaż moim zdaniem co do grafiki to doa wygrywa zdecydowanie,pozdro!
 

karol191

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Dead or Alive 4 czy Virtua Fighter 5

w wirtule babka miala lepsze balony, normalnie ja pierdziele, wiec wirtuła rzadzi!! ty sie gapisz na balony a nie na grywalnosc .
 

Vadreous

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Dead or Alive 4 czy Virtua Fighter 5

Shadow99 DOA4 jest dla ludzi co myślą że tak wyglad bijatyka na konsole ...w doa4 można pograć nie znając ustawień pada noga ręka itd
a VF5 ma system walki lepszy i nie jest tak spedalona jak doa4
vf5 przypomina mi tekkena
swoją drogą szkoda żę Tekken nie wyjdzie na x360:(
 

konri976

Banned
Użytkownik
tylko zobaczcie kiedy wyszlo doa a kiedy vf 5. te dwa alat roznicy duzo robią jesli chodzi o gry. ja cenie doa za klimat doa 4ever <3
 

Do góry Bottom