Dead or Alive 4 - jestem lamerem?

cosby

Użytkownik
Użytkownik
Zapytam głupio może ale coś mi nie pasuje. Ostro pogrywałem w poprzednie części, ogólnie sporo tłukłem w mordobicia wcześniej ale ostatnio nabyłem jak w temacie. Ogólnie gra najlepsza z serii ale mam nieodparte wrażenie że poziom trudności jest strasznie wysoki w porównaniu z poprzednikami. Wcześniej ustawiany na hard dopiero dawał to czego oczekiwałem. Tutaj ustawiony na normal bo niżej się nie da i szczerze powiem muszę się nieźle nagibać by zwyciężyć. Czy ktoś to zauważył? A może o czymś nie wiem? Może to wina pada? Wcześniej grywałem na plejstacjach...
 

kepaic

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Dead or Alive 4 - jestem lamerem?

Krzyżyk w padzie do X360 to porażka, mi się beznadziejnie gra we wszystkie gry "krzyżykowe" (bijatyki, Luminki itp) Plejowy pad jest pod tym względem o niebo lepszy. W DoA4 mało grałem ale faktycznie ciężko szło na normalu, może trochę podnieśli poziom trudności :/ Teraz, gdy zacznę sie bawić w SC4, to dopiero zaczną latac bluzgi na temat tego #@%#^%$#%# krzyżyka :)
 

Bełek

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Dead or Alive 4 - jestem lamerem?

Cosby a kogo nie umiesz zlać w DoA 4?
Ja problemy miałem tylko z Alpha 152 ale później ją rozpracowałem.
 

gpiorzel

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Dead or Alive 4 - jestem lamerem?

nie no pad 360ki to dla mnie porażka, dual shok 2 go miecie moim skromnym zdaniem... Może 360 jest wygodniejszy ale przecyzja grania i wszystkie analogowe przyciski robiły swoje, JAk miodnie się grało w gt4 na PS2, w np. forzę już tak fajnie mi się nie gra :(
 

misiek8

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Dead or Alive 4 - jestem lamerem?

gpiorzel napisał:
nie no pad 360ki to dla mnie porażka, dual shok 2 go miecie moim skromnym zdaniem... Może 360 jest wygodniejszy ale przecyzja grania i wszystkie analogowe przyciski robiły swoje, JAk miodnie się grało w gt4 na PS2, w np. forzę już tak fajnie mi się nie gra :(
Pad od X360 jesli chodzi o analogi jest o nieby lepszy od DS3 czy SIXAXIS-alanogowe spusty to poezja,jesli chodiz o samochodowki,czy FPS/TPP.Znacznie wygodniejsze jest tez rozmieszczenie galek niz na PS2/PS3.

Kwestia gustu jednym slowy-w takim np. GTA 4 lepiej sie gra (strzela) na X360.
Temat krzyżaka litościwe przemilcze.
 

mateusz_gosc

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Dead or Alive 4 - jestem lamerem?

gdyby te analogi i spusty w padzie od X360 miały taką super precyzje jak Dualshock 2 z PS2 to byłby by to pad idealny...


zresztą w DS2 wszystkie przyciski (oprócz start, select) były cyfrowo analogowe ... i w zależności jak nacisneliśmy np. X to można było np. w GT4 idelanie operować gazem ...

co do DS3 albo sixaxis to nie wiem bo nie grałem na ps3 ;]


ale powiem tylko tyle że precyzja w analogwach x360 jest na poziomie 5/10 a w PS2 9/10
taka prawda ...

pozdr.
 

Raikoh

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Dead or Alive 4 - jestem lamerem?

Mateusz, z ta mala precyzja to jakis zart?

Moze masz cos z padem, u mnie galki spisuja sie wysmienicie.
 

mateusz_gosc

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Dead or Alive 4 - jestem lamerem?

spisują się OK ale takiej precyzji jak Dualshock 2 nie mają ....

sprawdz sobie FORZE 2 ... wejdz w telemetrie i steruj minimalnie gazem lub hamulcem ...
później włacz PS2 i zrób tak samo w GT4 na PS2 ... ogromna precyzja jest w DS2 ...

wiem co mówię ... bo na DS1 i DS2 łącznie grałem 10 lat

ale znowu pad od x360 lepiej leży w dłoni ...
 

cosby

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Dead or Alive 4 - jestem lamerem?

Czyli to nie tylko moje odczucia... Nie chciałem pisać na forum xboxowym o tym jaki ten pad tragiczny ale już chyba mogę. To prawda że w PS2 czy PS3 dualshocki wymiatają... I tutaj rodzi się pytanie. Tam z podmianą kontrolera nie ma problemu - czy do xboxa ktoś przewidział jakieś dobre zastępczaki? To co widzę na allegro po 20 zeta to żart...
 

Pabcio

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Dead or Alive 4 - jestem lamerem?

Ja widziałem na Alledrogo stację do X360 za ~300zł pod którą można było podpiąć prawie wszystkie kontrolery np. DS2, klawę, myszkę i inne. Z tymi ostatnimi ciekawe jak to jest i czy działa poprawnie i ze wszystkimi grami...
 

Do góry Bottom