Dead Rising

Z0M0

Użytkownik
Użytkownik
Jak przejśc skazańców w Dead Rising'u ?? Bo albo mnie zastrzelą albo przejadą :/
 

jendrej1

Świeżak
Świeżak
Odp: Dead Rising

Ja zrobiłem to tak: Wziąłem 3 sloty pistoletów i jeden napój uzdrawiający i w tej planszy pobiegłem do takiej chatki na środku , tam się schowałem, oni zablokowali się na drewnianych słupkach tego "domku". Wtedy zabiłem tego co obsługuje guna a następnie kierowce i pasażera który przeskoczył na miejsce kierowcy. Spróbuj powinno ci się udać ;).
 

Akreb

Świeżak
Świeżak
Odp: Dead Rising

Mam pytanie dotyczące gry Dead Rising kupiłem ją wczoraj mam x'a podpiętego pod monitor LCD Samsung SyncMaster 710n i mój problem wiąże się z tym że przez ekran przechodzi mi ciągle przezroczysty poziomy pasek który trochę zniekształca ekran ?? Czego to może być wina ??
 

Brzuzka

Banned
Użytkownik
Odp: Dead Rising

Jakim kablem jest x podpięty?? Raczej wina kabla na 99,9%.
Zobacz czy jest dobrze wtykniety, i zobacz czy inne gry śmigaja...
 

Akreb

Świeżak
Świeżak
Odp: Dead Rising

kabel oryginalny http://www.allegro.pl/item400756460_kabel_vga_audio_xbox_360_gold_gw_12m_fv_warszawa.html inne gry działają bez zarzutów
 

anih1

Użytkownik
Użytkownik
Co to za uzytkownik co po rusku pisze ? . :| , a tak to ja tez mam z tym klopot z tymi skazancami , kicha jest z zapisywaniem w grze, i z celowaniem :/ a tak to spoko gierka fajny klimat i temat super
 

Do góry Bottom