Deadpool - opinie

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


W wątku tylko opinie.
 

Tr1SH

Użytkownik
Użytkownik
Nie jestem w stanie obiektywnie ocenić tej gry.

Ta gra to jeden wielki cholerny żart w pozytywnym tego słowa znaczeniu, nie jesteście sobie w stanie wyobrazić nawet co wymyślili autorzy tej gry...
Teksty,niuanse powalają... Czeka nas między innymi gra w hardkorowe 2d ,bitch slapping Wolverina,chodzenie z przetrąconym karkiem i podrywanie marvelowych lasek :D A jestem dopiero gdzieś w 1/3 gry :) Ale chyba i tak najlepszy motyw był ze strzeleniem sobie w łeb przy nużącej rozmowie z Cable `em :p

Nie mniej poza klimatem i dow****m ta gra jest mocno średnia...Grafika-**** nie urywa.Fabuła? Jakaś tam jest..To tylko powód aby kroić wrogów.Gameplay? Trochę sztywny jak na slasher.Za to jest system upgrade i dość fajne kombosy.Nie mniej jednak po Deadpoolu możnaby spodziewać się nieco bardziej wymyślnych ciosów i większe ilości umiejętności.

Tak jak wspomniałem na początku nie jestem w stanie obiektywnie ocenić tej gry.Wiem,że jest mocno przeciętna nie mniej jednak ten klimat i poczucie humoru nie pozwalają oderwać się od konsoli.Cały czas siedzi się z bananem na gębie :)

Jako niezobowiązujący umilacz czasu - 8/10
 

koozka

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli chodzi o mechanikę gry to jest to prosty slasherek, który zginałby w gąszczu konkurencji gdyby nie główna postać. Ten Deadpool... On to potrafi namieszać. Co chwila jesteśmy karmieni czystym, nieskażonym absurdem, kloakowym humorem czy jajcarskimi scenkami. Tutaj nawet achievementy potrafią być zabawne ;D W tą grę powinno się zagrać dla samej postaci Deadpoola ;)

Btw. Czy ktoś z was widział bohatera, który lufą pistoletu drapie się po jajcach? ;D Jeśli nie, to powinniście zapoznać się z grą ;)
 

Azazel

Użytkownik
Użytkownik
Zgadzam się z przedmówcą w 100%. Gdyby nie główna postać ta gra była by sprzedawana w zestawie z jakimś czasopiśmie, są dwie bardzo pozytywne rzeczy w tej grze. Pierwsza to główna postac to 80% esencji radochy z gry, rzadko się śmieje grając potrafił to zrobić między innymi Wiedźmin 2 ale to zupełnie inny typ humoru, Deadpool to socjopata, cham, przygłup, brutal, pies na baby, robi sobie jaja dosłownie z wszystkiego, lecz wbrew pozorom wie co robi :p. Drugą rzeczą to system walki, bardzo efektowny jest sporo combosów, świetne śmieszne brutalne wykończenia, bardzo fajny tryb strzelankowy. Minusy to niestety monotonna grafika i nierówny poziom trudności, grałem na najwyższym większość gry ginie się raczej z własnej winy ale ostatnia misja to troche przegięcie. No i co mozna dodac dosyć łatwy calaczek brakuje mi tylko 3 osiąginęć ;). Polecam gra nie jest słaba dla humoru warto przejść !!
-8/10

PS; Mnie bardziej rozwaliło jak odciął głowę klonowi Sinistera wbił miecz w du..e i zrobił sobie fotę, ot tak jak by to była normalka :D
 

kołodziej

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Humor oraz główny bohater to niewątpliwe zalety tej gry. To one sprawiły, że przeszedłem ją całą z bananem na twarzy nie zważając na słabą grafikę, czy inne błędy. Bez nich byłby to tylko przeciętny a nawet słaby slasher, a tak ma ona u mnie solidne 8/10. Szkoda tylko, że po przejściu nie ma już w zasadzie po co do niej wracać, bo przy drugim podejściu już nie bawi tak samo.
 

Do góry Bottom