• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Def Jam: Icon

xziomx

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
#1


Def Jam: Icon jest trzecią inkarnacją popularnego cyklu bijatyk na stacjonarnych platformach elektroniczno-rozrywkowych. Jak zwykle korporacja Electronic Arts zaprosiła do współpracy wytwórnię Def Jam Recordings, zrzeszającą wielu popularnych wykonawców muzyki hip hopowej. Dzięki temu wirtualna rzeczywistość przepełniona jest atmosferą amerykańskiego getta.

Jak dla mnie bardzo dobra gra. Podoba mi się ze względu na to że w grze występują elementy bijatyki i rapu.
 

_clavius_

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
#4
Odp: Def Jam: Icon

Więc was zmartwię... Icon jest o wiele gorszy :/ Fakt żę wszystko wygląda bardzo ładnie(ubrania miejscówki) ale gra straciła dynamikę... Fighterzy ruszają się opornie. Bez porównania do genialnej poprzedniczki
 


jaro

Świeżak
Świeżak
#7
Odp: Def Jam: Icon

Moim zdaniem najgorsza nawalanka na tego x-a... mam DOA4 FNR3 i ta gra to sie po prostu do nich nie umywa.. :) jakos nie kreci mnie to remixowanie :)
 

arti169

Użytkownik
Użytkownik
#8
Odp: Def Jam: Icon

wiecie moze jak odblokowac zablokowane elementy ?? przeszedlem gre (na easy i medium) i tylko postcie poodkrywalem a przydaly by sie te dodatki :) czy moze trzeba przejsc na hard ?? ;)
 


Do góry