Demo Forza Horizon 3 już dostępne!

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
A mnie irytuje poziom driveatarow. Miałem zwerbowac niby znajomego w Ferrari Laferrari. Masakra. Na 200 metrach już tak mi odjeżdżał, że nie dało radę go dogonić. Po ustawieniu na poziom łatwy (co za wstyd) nadal to samo. Po 20. próbie gra się zlitowala nade mną i pozwoliła mi wygrać. Dla porównania kolejnę wyścigi to łatwizna. Tylko ja tak miałem?
Hehe Ja miałem @bld i za pierwszym razem poszło bez problemów :)

Jak na chwilę obecną to największa zmora (kwestia pewnie przyzwyczajenia) to rajdy przez busz (w lesie) gdzie miejscami nie wyczuwam dobrze zakrętów (mało kiedy zwracam uwagę na linie pomocnicze).
 

kshychopata

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Hehe Ja miałem @bld i za pierwszym razem poszło bez problemów :)
Dziwne. Qrcze to może coś w ustawieniach pada elit za mocno namieszałem, że nie mam prędkości
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
@kshychopata może po twoich wcześniejszych Forzach stwierdziło, że masz za dużego skilla :). Ja jadę wszędzie na średnich bo nie mam skilla :D - tacy też muszą być aaa co :)
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ja miałam naszego pro gejmera @Azur 'a, oczywiście wygrałam :hilarious:. Trochę pograłam wczoraj i szczerze to jakiejś kolosalnej różnicy nie widzę w tej grze. Co nieco tam pozmieniali, coś zostawili. Spodziewałam się m.in lepszego efektu deszczu, jak dla mnie to nadal najlepszy deszczyk jest w DriveClubie. Na pewno lepiej zrobili ten festiwal, że w końcu na coś przydają się Ci rzekomi kibice :p Mam nadzieję, że reszta stacji radiowych odblokuje się podczas kariery, bo obecne Horizon Pulse oraz Bass Arena mi nie leży kompletnie (mimo, że słuchałam tych stacji w 1 i 2ce). Najbardziej co mnie rozbawiło to drzewa i słupy kartonowe :D Nie wiedziałam, że taka palma czy też słup są tak lekkie, że lekko w nie walniesz i nie ma ani drzewa, ani słupa, a samochód w całości :hilarious:. Ciekawi mnie czy te 415 dróg jest w tym demku czy ogólnie w grze, ale chyba w grze. Nie miałam czasu żeby objeźdżać wszystkiego i sprawdzać :p Dobrze, że zostawili zbieranie znaków rabatowych to będę miała frajdę ^^. Ogólnie to również czekam na gierkę. Już niewiele czasu zostało do premiery ;-)
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Zdecydowanie lepiej wolę kartonowe drzewa/słupy. Niż jeżeli takie które dalej stoją a walnęłaś w nie jadąc 240km/h już nie pamiętam w jakiej grze to było. Bardziej to irytuje niż "modelowanie otoczenia" w Horizon :).
To nie ma być symulator tylko frajda z demolki otoczenia nabijanie pkt za koszeniem bokiem itp itd. Akurat mnie się to podoba, że w końcu trochę większe krzewy itp można zniszczyć.

Z tego co zauważyłem to najczęściej znaki rabatowe chowane są pod mostkami hehe :D. To jest chyba taki znak "patrzcie daliśmy mostki, pod nimi tez można przejechać" ..
 

ninjaninjasss

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jak dla mnie gra kozak tylko jakoś nie mogę się przyzwyczaić do tego ruchu lewostronnego.. Te drogi 415 to są w całej grze a nie w demku na moje bo w tym pierwszym gdzie jeździmy festiwalu to tam raczej aż tyle dróg nie będzie :) Jak dla mnie ta nowa stacja w Hip Hopem to strzał w dziesiątkę :D Apropo deszczu to nie jest taki jak w DriveClubie ale tez prezentuje się świetnie :) Podsumowując mam nadzieję że się nie znudzę ta gra po czasie i nie będzie milion pięćset sto dziewięćset wyścigów na tej jednej i samej trasie tak jak to miało miejsce w 2.. Powinni trochę na moje zrobić więcej potencjalnych dróg co np na jednej trasie by było z 15 wyścigów max a nie 100 ... Pozostało tylko czekać do premiery :)
 

Kendzi76

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Jest możliwość tuningu ? bo nie miałem czasu duzo żeby ograc pamiętam śmieszna sytuacje wkurzałem sie co te samochody pod prąd mi jada przypomniałem sobie ze ruch jest prawostronny :D ktoś z was gra na kierce na pc lub xbox ?
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nie w demo nie ma tuningu(wizualnego) jest tylko nastawny, klaksonów i nie można zmieniać samochodów oprócz tego jednego miejsca na plaży.
Dróg w całej grze jest 488 ale w demo co najwyżej 50.
 

Kendzi76

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Nie w demo nie ma tuningu(wizualnego) jest tylko nastawny, klaksonów i nie można zmieniać samochodów oprócz tego jednego miejsca na plaży.
Dróg w całej grze jest 488 ale w demo co najwyżej 50.
Dzięki i tak wydaje sie bardzo duża widac ze gra jest znacznie większa
 

Curian666

Użytkownik
Użytkownik
Nie w demo nie ma tuningu(wizualnego) jest tylko nastawny, klaksonów i nie można zmieniać samochodów oprócz tego jednego miejsca na plaży.
Dróg w całej grze jest 488 ale w demo co najwyżej 50.
W Demo jest 30%-35% mapki i masz 127 drug do zwiedzania z 488.

TOPIC: Mnie trochę irytuję że konsola nie daję rady z dogrywaniem detali, chodzi o to że drzew jest tyle że dogrywają się cienie obiektów. Ale ogólnie gra kosmos, wygląda bardzo ładnie. Czwórkę Horizona na pewno już pominę bo wątpię by było tyle nowości co w trójce.

Dwójka dla mnie była mocno słaba, no i co mnie się podoba to już w tej 35% mapce co mamy to już widać różnorodność terenu. Mamy Miasto,Plaże,Dzungle,Lasy (inne niż dżungla) offroad oraz mniejsze ścieżki. A interakcja z otoczeniem jest naprawdę na wysokim poziomie, Horizon 3 to 100% otwartości świata.
 

ArturM05Pl

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Onicniepytaj z tego co pamietam to takie niezniszczalne znaki były w gran turismo. Zróżnicowanie terenu jest ekstra. Juz sie nie mogę doczekać aż wpadnę na te piaskownice, lewy górny róg mapy :D


Tapatalk
 

rybus85

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dla mnie bomba. Młody w przedszkolu a ja po powrocie z oddawania krwi oddałem się giercowaniu :) No i bass arena faktycznie trochę słabsze niż w poprzednich ale i tak kino odpalone :D Graficznie miód :) Mi deszcz bardzo się podoba. Świetne zróżnicowanie terenu.
Minus za BRAK DUBBINGU!!! Po poprzednich częściach tu jest lipa straszna. No i mam mieszane uczucia co do off roud... Nie lubię wyścigów sportowymi samochodami które nagle zasuwają z asfaltu po bezdrożach. Jakbym chciał jeździć po bezdrożach to kupiłbym jakieś WRC. Ale nie ukrywam że jazda przez las spowodowała banana na mojej twarzy :)
Ogólnie jestem zły że włączyłem to demo... Bo mam ochotę kupić już teraz tą grę :p
 

seyu

Użytkownik
Użytkownik
Eh zrobiłem początkowy wyścig i wyścig z driveatarem. Musiałem wyłączyć. Ta gra miażdży. Nie mogę grać w demo bo myśl że zaraz mi zablokuje dalsze granie mnie drażni. Czekam na wersje ulti ktora przyjedzie 23 września do xkomu i biorę urlop....... jak dla mnie wersja ultimate must have.

Wysłane z mojego G620S-L01 przy użyciu Tapatalka
 

Professor Chaos

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świetnie się gra. Jedyny mankament jak dla mnie to drifting. Mam nadzieję, że za dużo nie będzie trzeba się z tym męczyć.
 

włatca_trawnikuf

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Gra nie jest dla mnie typem Must Have ale na pewno kupię tak jak horizon 2 czyli jak stanieje.
Co do dema to graficznie bardzo ładnie i czuje ze będzie to dobra gra a nie jak monotonne horizon2

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
DLC do Horizona 2 za pełnoprawną kwotę nowej gry. Kompletnie nic nie zmienili w tej grze poza nową mapką, dodaniem samochodów no i kilku wyzwań.
Gra potrafi być na tyle monotonna że dema nie ukończyłem, bo przecież to samo jest w Horizon 2.
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Mi akurat na win 10 pobrało i zainstalowało grę musze tylko czekać na 23 września
Bo pobrałeś preordera a nie wersję demo :) i owa jest o wersji na xbox one a nie PC :)
 

galaretka007

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Dla mnie gra się świetnie, ale też poczekam aż stanieje. ;)

DLC do Horizona 2 za pełnoprawną kwotę nowej gry. Kompletnie nic nie zmienili w tej grze poza nową mapką, dodaniem samochodów no i kilku wyzwań.
Gra potrafi być na tyle monotonna że dema nie ukończyłem, bo przecież to samo jest w Horizon 2.
A co mieli zmienić? To przecież gra wyścigowa [emoji3]




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

Curian666

Użytkownik
Użytkownik
DLC do Horizona 2 za pełnoprawną kwotę nowej gry. Kompletnie nic nie zmienili w tej grze poza nową mapką, dodaniem samochodów no i kilku wyzwań.
Gra potrafi być na tyle monotonna że dema nie ukończyłem, bo przecież to samo jest w Horizon 2.
Bo z ciebie taki pro gerjmer, zmian jest dużo ale jak się ich nie chce zauważyć to się ich nie zauważy.
 

ArturM05Pl

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Świetnie się gra. Jedyny mankament jak dla mnie to drifting. Mam nadzieję, że za dużo nie będzie trzeba się z tym męczyć.
A co Ci sprawia w nim problem? :)


Tapatalk
 

Do góry Bottom