Demo Lost Planet 2 już w następnym tygodniu

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

TymonPRO

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik

Capcom poinformował, że w następną środę posiadacze Xboksów 360 (i na razie tylko oni) będą mogli pobrać z Rynku Xbox Live demo Lost Planet 2, które będzie zawierało tryb kooperacji. 4 graczy będzie mogło połączyć siły w walce z jednym z bossów. W końcu mamy więc coś na pocieszenie, dla wszystkich, którzy nie wybierają się do Kolonii.

Polygamia.pl - Dziennik Gracza - gry, najnowsze informacje, screeny, zwiastuny, recenzje
 

wojtekizi

Banned
Użytkownik
będzie mega gra! Pamiętam jak miałem pierwszego xboxa (czyt. białego) i zagrywałem się w demko 1 ;D wtedy to jeszcze było demu MULTI :D masaaakra :) nie mogę się doczekać ;]]] oby do środy!
 

hawkes

Banned
Użytkownik
Ech, a mi tam pierwsza część zupełnie nie podeszła, jeśli 2 ma być taka jak LP1 to odpuszczę sobie, nie mam zamiaru znowu sobie nerwów psuć.
 

mic1225

Użytkownik
Użytkownik
Nom zagram może. Chociaż nie lubię gier "demo". Wole pełne wersje jak z resztą każdy z nas :D
 

Raps

Użytkownik
Użytkownik
No prosze prosze, fajowa informacja, szczególnie że jest co-op i to w wersji demo. Brawo!
 

Darek36

Użytkownik
Użytkownik
Akurat przechodzę 1 część więc na 2 już zacieram ręce :D
 

arkadiusz_89

Użytkownik
Użytkownik
Mi jedynka nie spasowała, grałem na PC, później na X360 i byłem znużony tym gameplayem. Ale... Lost Planet 2 kusi mnie trybem co-op, chyba jest na co czekać. Dobra zabawa z przyjaciółmi w co-op. :D
 

CuxPL

Użytkownik
Użytkownik
A mi jedyneczka bardzo przypasowała,aż tak że kupiłem oryginał.Na 2 czekam ,być może kupie Oryginał .
 

maroko freestyle

Użytkownik
Użytkownik
czekam czekam gierka powinna być konkretna
 

magiczny

Użytkownik
Użytkownik
Oj chyba szykuje się hicior. W to trzeba zagrać.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom