Demo Pro Evolution Soccer 2015 już niebawem

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl




Konami odgraża się, że ich gra będzie lepsza od konkurencji. Jednak wszyscy chętni, by sprawdzić jak gra się w FIFA 15 mogą to zrobić bez większego problemu, podczas gdy obiecanego dema Pro Evolution Soccer 2015 wciąż u nas nie ma. Na szczęście oficjalny twitter PES, zdradza nam konkretną datę premiery wersji demonstracyjnej.

Wyczekiwane demo pojawi się już 24 września na PlayStation 3 jak i PS4 oraz innych platformach oprócz PC. Deweloper przeprasza też za opóźnienie.



Nie wiem jednak czy ta obsuwa nie będzie kosztowała Konami zbyt wiele. Premiera gry od EA odbędzie się już jutro (świat) oraz za trzy dni w Europie. Jeśli ktoś miał wybrać jedna grę, to prawdopodobnie zdecyduje się na FIFA 15, której demo mógł katować już od dłuższego czasu.

Czekacie z decyzją, czy macie swoich faworytów i nie potrzebne Wam dema?​


 

Jacław

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
PSforum.pl
Demo ograłem na ps4, ograłem też demo fify na ps4 jak i na XO gdzie FIFA wypada najlepiej i muszę powiedzieć, że w dalszym ciągu Fifa jest lepsza od Pesa, no ale pewnie zdania będą różne, z resztą zagracie sami zobaczycie;)
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
Już nie wierzę, że PES dogoni Fifę. EA dopracowało tą gre niemal do perfekcji. Przykładem niech będzie piętnastka, która po prostu nie pozwala się oderwać od ekranu.
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Już nie wierzę, że PES dogoni Fifę. EA dopracowało tą gre niemal do perfekcji. Przykładem niech będzie piętnastka, która po prostu nie pozwala się oderwać od ekranu.
serio? chyba ze smiechu... zagralem w 15 z 20 meczy (w pelna wersje poprzez EA Access) i te "nowe" ulepszone animacje bramkarzy to jakis dramat, stoja, nie wychodza do dosrodkowan, puszczaja szmaty i to niezaleznie od poziomu trudnosci, graficznie jest ladnie, podobaja mi sie nowe efekty typu brod na koszulkach ale nie rozumiem czemu kamera sie trzesie przy powtorkach??? czemu zawodnicy lataja w prawo i lewo jakby ich prad kopnal itd itd akurat 14 byla duzo lepsza pod tym wzgledem dlatego czekam na demo Pesa zeby to porownac bo naprawde jezeli nie poprawia tych rzeczy to ja moge juz zrobic pol godzinny odcinek z glitchami i bugami
 

KamQiX

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Oczekując na demo PES 2015 zagrałem sobie w demko nowej części od EA. Początkowo mi się spodobało, coś innego niż PES, ale po kilku meczach uznałem że nie jest to, to czego oczekuję od gry piłkarskiej. PES 2015 zapowiada się bardzo fajnie, na gameplayach widać jeszcze lepsze animacje, choć już w 2014 były one bardzo dobre. Wydaję mi się że FIFA tych animacji ma trochę więcej od PES'a jednak nie są one tak naturalne jak w Pro Evolution Soccer. Odkąd pamiętam właśnie gra od Konami w tym aspekcie wygrywała.
 

l33t

Użytkownik
Użytkownik
Akurat PES co roku zapowiada się fajnie...

/Wysłano z telefonu/
 

Do góry Bottom