Demo SSX w przyszłym tygodniu

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Plotki się potwierdziły, przed premierą przetestujemy, czy SSX wart jest naszych pieniędzy. Wiemy już, kiedy pojawi się demo i co się w nim znajdzie.



Reklama, którą uchwycił użytkownik forum NeoGAF, była prawdziwa i faktycznie zwiastowała wersję demonstracyjną SSX. EA oficjalnie potwierdziło demko i zdradziło, że testy rozpoczniemy już w przyszłym tygodniu.

Właściciele Xboksa 360 są uprzywilejowani, bo zagrają we wtorek (dla formalności - 21 lutego), grający na PlayStation 3 poczekają dzień dłużej.

Demo pozwoli przejść dwa samouczki i cztery etapy. Śmigać będziemy jedną postacią, Zoe, no chyba że polecimy pokazówkę znajomemu - wtedy odblokuje się gościa o imieniu Mac. Nie zabraknie też odpowiednika Autologa o nazwie Ridenet.​

źródło - Gamezilla

EA ostatnio wydaje BARDZO DUŻO demówek, cieszy mnie ta zmiana. A zaraz, bo już we wtorek, przekonamy się, czy ten SSX jest tak świetny, jak to ludzie mówią ;)
 

JaZz

PlayStation 4
Ryżownik
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
YEAH!!! ..i na to czekałem:applause:
:)
 

cptMichaaX

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Super, zastanawiałem się nad tą grą bo nie wiem czy mi się spodoba. I jest DEMO! Super. W realu kocham snowboard a czy w grze także będzie świetnie. Obym. Czekam na DEMO!
 

gregoryfx

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
No, no mam nadzieję że będzie świetny jak za czasów PS2 - spędziło się wtedy trochę czasu przed tą grą :)
 

Jarek8821

Użytkownik
Użytkownik
Na to czekałem !:)
 

Radzag

Świeżak
Świeżak
Super, zastanawiałem się nad tą grą bo nie wiem czy mi się spodoba. I jest DEMO! Super. W realu kocham snowboard a czy w grze także będzie świetnie. Obym. Czekam na DEMO!
Ta gra, nie wiele ma wspólnego ze snowboardem oprócz tematyki ;)
 

maczan

Świeżak
Świeżak
Witam wszystkich, gdyż jest to mój pierwszy post:)

Ponieważ zastanawiam się nad tą grą, bardzo nurtuje mnie jedno pytanie. Czy jest w niej opcja gry multi, z osobą która siedzi obok nas a nie przez internet?
W internecie znalazłem, że nie ma split-screen (chyba tak się to nazywa), ale może ktoś wie coś na temat jakiejś zmiany, lub może źle widziałem po prostu. :)
 

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nie ma splita, nie pytamy się o gry w dziale aktualności- tak na przyszłość :)

tu masz opinie http://xboxforum.pl/gry-12/ssx-opinie-124487/
 

Tofu212

Banned
przecież te demo dawno już było
 

Do góry Bottom