Demontaż obudowy

Jasiiu18

Banned
Użytkownik
mam pytanie jak sie dokladnie nazywa ten klucz XCM

Jasiiu18

Banned
Użytkownik
nie moge edytowac mojego pustu niewiem czemu wyskakuje mi blad i pisze nowego jak wytlem z karty sobie to jak mowil jeden gosc w tym temacie i przekrecam to i nic sie nie dzieje nie umiem zrobic tego co jest w 3 obrazku

simonnt

Użytkownik
Użytkownik
mam pytanie jak sie dokladnie nazywa ten klucz xcm
xcm 360 unlock kit

Jasiiu18

Banned
Użytkownik
bardzO dziekuje za pomoc

xCinek

Użytkownik
Użytkownik
jakie śrubokręty są potrzebne do rozłożenia xboxa na części?

torx-10 i torx-8, tak?

igorro

Użytkownik
Użytkownik
torx 10 do obudowy a do dysku torx 6

xCinek

Użytkownik
Użytkownik
a do odkręcenia płyty głównej od tej dolnej metalowej obudowy? nie jest potrzebny przypadkiem T8 ?

igorro

Użytkownik
Użytkownik
Nie torx 10.

Vicktor

Świeżak
Świeżak
Witam. Po rozebraniu i złożeniu obudowy wyświetla mi się teraz RRoD :/ Co mogłem zrobić źle? Konsolka to Jasper.

Zero

Użytkownik
Użytkownik
Vicktor a co robiłeś po rozłożeniu obudowy i w jakim celu ją rozłożyłeś. Po drugie zczytaj kod

AnarchyMen

Użytkownik
Użytkownik
vicktor po dociskaj kable :D nie dociśnięty zasilacz powoduje roda :)

Vicktor

Świeżak
Świeżak
Już wśród żywych :) Napęd miał zasilanie nie dociśnięte :)

Spider SSJ2

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Wszystko piekie tylko nie moge wykonać punktu 9 niech mi ktoś wyjaśni jak mam tozrobić ;(
Próbowałem już karty telefonicznej, drucika, wsuwki, płaskiego śrubokręta i nic.

Flondra2000

Użytkownik
Użytkownik
Co do pkt. 9 najlepiej mieć sotrksy czyli te małe śrubokręty i płaski po kolei wciskasz od np. prawej strony i odchylasz lekko aby odskoczyła troszkę obudowa...

mactez

Użytkownik
Użytkownik
wie ktoś może jak ręcznie wysunąć tackę napędu do połowy ? (potrzebne jest to przy flashowaniu)

mic1225

Użytkownik
Użytkownik
Wysuwasz tackę, a następnie odłączasz kabel od zasilania i wsuwasz do połowy :).

mactez

Użytkownik
Użytkownik
ok dzięki. Wczoraj chyba z godzinę męczyłem się żeby zdjąć te tylnie zaczepy tylko po to żeby zlozyc jeszcze raz bo nie umialem wysunac tacki... .

zakxxx

Użytkownik
Użytkownik
A za otworzenie obudowy i poniszczenie np. tych zaślepek z tylu jest jeszcze gwarancja dopóki nie zedrę plomby?

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Mogą ci śmiało konsole odrzucić, za widoczne próby otwierania

michaas

Użytkownik
Użytkownik
czy ktoś jest zorientowany jak ściągnąć plombę z tyłu konsoli Slim. Nie wiem czy próbować ją podgrzewać tak jak z starej wersji konsoli między 100 a 110 Stopni.
Dajcie znać na jakiś patent. By ja ściągnąć nie naruszoną.

Do góry Bottom