Destiny 2: Porzuceni. Data premiery, zawartość i szczegóły wielkiego dodatku

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
#1


Bungie właśnie potwierdziło wszystkie szczegóły dotyczące nowego dodatku do Destiny 2. Porzuceni (Forsaken) może okazać się najważniejszą zawartością przygotowaną przez Bungie do tytułu z ubiegłego roku. Poznajcie szczegóły.

Destiny 2: Porzuceni to wielki dodatek przygotowany przeze Bungie dla produkcji z 2017 roku. Twórcy za jego pomocą pozwalają graczom zwiedzić nową lokację, sprawdzić kolejny najazd, czy też nawet wypróbować świeżutki tryb.


Bungie ujawniło nową zawartość podczas specjalnej audycji. Deweloperzy wsłuchali się w opinie graczy i w rezultacie Destiny 2 ma zaoferować zupełnie nową jakość. Deweloperzy ponownie zapewniają graczom opowieść, która tym razem pozwoli fanom zmierzyć się z uciekinierami – grupa przestępców wydostała się z Więzienia Starszych i tylko my możemy powstrzymać zbrodniarzy.

„Po latach ciągłych walk bezprawie opanowało pozostałości Rafy. Razem ze sławnym Cayde'em-6 zostajecie wysłani, aby osobiście zbadać ostatnie zamieszki. Po przybyciu szybko odkrywacie, że najwięksi zbrodniarze zorganizowali ucieczkę z Więzienia Starszych. Wbrew zaleceniom Straży Przedniej udajecie się w pościg za uciekinierami głęboko na terytorium Rafy. Eksploruj nowe miejsca, przebudź nowe moce, zdobądź potężne bronie i odkryj dawno zapomniane tajemnice Przebudzonych. Rozpoczęły się łowy.”
Destiny 2: Porzuceni zadebiutuje na rynku 4 września, a tak prezentuje się jego dokładna zawartość:

  • Dopadnij 8 baronów i ich ekipy
  • Dwa noce miejsca docelowe: Splątany Brzeg i Śniące Miasto
  • Nowy najazd
  • Gambit, nowy tryb rywalizacji 4v4 PvE
  • Korzystaj z nowych mocy dzięki dziewięciu dodatkowym supezdolnościom
  • Zbierz nowe egzotyczne bronie, pancerz i sprzęt
  • Nowy rodzaj broni: Legendarny łuk
  • Nowe misje fabularne, przygody, aktywności w miejscach docelowych i wiele więcej
Wyjątkowo bez wątpienia zapowiada się Gambit, który połączy zmagania PvE z PVP w formacie czterech na czterech – tryb zostanie zaprezentowany szerzej na targach w Los Angeles, a sympatycy Bungie mogą oczekiwać dynamicznej rywalizacji PvP, która będzie połączona z nieprzewidywalną i ciekawą kooperacją.

Tak projekt zapowiedział Scott Taylor, Project Lead w Bungie:

"Już od momentu premiery pierwszego Destiny naszym celem było zaimplementowanie innowacyjnych doświadczeń, które będą wyzwaniem i które dadzą graczom poczucie spełnienia. Nie możemy doczekać się momentu, kiedy podzielimy się Porzuconymi z naszymi fanami, oferując im nowy sposób na grę, łączący w sobie rywalizację i współpracę."
Kilka słów dodał również Byron Beede, Executive Vice President i General Manager Destiny w Activision:

"Destiny 2: Porzuceni to nowa, absorbująca historia stworzona przez High Moon Studios we współpracy z Bungie. Gra zaoferuje najbardziej oczekiwane usprawnienia zgłaszane przez oddaną społeczność Destiny 2, które pogłębią codzienne aktywności dla stałych użytkowników i staną się przyciągającym uwagę punktem startowym dla nowych graczy" 

Do góry Bottom