Destroy All Humans 2 Reprobed oficjalnie! THQ Nordic zaprezentowało odświeżoną przygodę

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.plPlayStation zepsuło niespodziankę ujawniając grę, ale już dzisiaj możemy oficjalnie przygotowywać się na wielki powrót Crypto. Zobaczcie pierwsze materiały z gry i przygotujcie się na premierę.
O Destroy All Humans 2 Reprobed pisaliśmy na portalu już kilka dni temu, ponieważ PlayStation zbyt wcześnie opublikowało zwiastun gry. Powrót produkcji nie jest jednak dużym zaskoczeniem, ponieważ THQ Nordic chętnie dba o to IP – w zeszłym roku fani mogli zagrać w odświeżoną pierwszą odsłonę, a jak widać teraz nadciąga kontynuacja.
Pierwowzór zatytułowany Destroy All Humans! 2: Make War Not Love zadebiutował w 2006 roku i produkcja była dostępna na PlayStation 2 i pierwszym Xboksie. Gracze ponownie mogli wcielić się w Crypto i najnowsza odsłona zapewni nam podobne wrażenia.
Crypto powraca z licencją na sondowanie. Obcy najeźdźca wrócił w odlotowej formie. Poczuj psychodelię swingujących lat 60. i weź odwet na KGB za wysadzenie twojego statku-matki. Aby dowiedzieć się, co knują twoi wrogowie, będziesz zmuszony zawierać sojusze z przedstawicielami gatunku, który przybyłeś zniewolić.
Tak prezentują się szczegóły:
  • Pokaż tym hipisom, kto tu rządzi, za pomocą arsenału klasycznych broni i nowych technologii, takich jak Deszcz Meteorytów
  • Poznaj Matkę Ziemię lat 60. i obróć jej fikcyjne miasta w perzynę z pokładu swojego niezawodnego latającego spodka
  • Broń o wiele większego i bardziej otwartego świata przed tymi, którzy chcą pokrzyżować ci plany
  • Porywaj ludzi z różnych krajów i przerabiaj ich na koktajle DNA, aby ulepszać swoje umiejętności
  • Zaproś znajomego i przeżyjcie całą historię we dwójkę, grając w lokalnym trybie współpracy dla dwóch graczy na podzielonym ekranie.
Destroy All Humans 2 Reprobed to pełny remake tworzony na Unreal Engine 4 i produkcja ma zadebiutować w 2022 roku na konsolach oraz PC. Dzisiaj możemy sprawdzić pierwszy zwiastun CGI oraz materiał z rozgrywką.
 

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Trailer super i jeszcze Rammstein Amerika do tego hahahaha :D Gierka must have :p Muszę w końcu kupić jedynkę na Xbox One. Mam obie części na Xbox Classic, ale co odświeżone, to odświeżone :p
 

chrabonszcz

Banned
Użytkownik
Świeżak
Muszę w końcu kupić jedynkę na Xbox One
jest w passie
 

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Zbieram pudła, ale może jak skończę Tell Me Why, to walnę z gamepassa :)
 

Do góry Bottom