Deus Ex: Bunt Ludzkości PL!!!

ratajczak1503

Użytkownik
Użytkownik
Próbował ktoś wgl. nagrać tą wersję gry? Każdy pisze: 'Nie pójdzie, nie pójdzie', a jeden użytkownik nagrał i... poszło.
 

RaFi43

Użytkownik
Użytkownik
ja nagrałem ale po włożeniu płyty chce aktualizować konsole, i się trochę boje o to że mi skasuje flasha
 

Chris von D

Użytkownik
Użytkownik
Próbował ktoś wgl. nagrać tą wersję gry? Każdy pisze: 'Nie pójdzie, nie pójdzie', a jeden użytkownik nagrał i... poszło.
Dash 13599 LT 1.9 odłączyłem kabelek od sieci, poszło bez wołania o jakąkolwiek aktualizację

RaFi43
To już twoja sprawa, albo się boisz i nie grasz, albo zapuszczasz i nie wiadomo co, bo nie wiadomo jaki masz dash oraz flash
 

RaFi43

Użytkownik
Użytkownik
dash to 12625 a flash to iXtreme 1.61 albo 1.6 nie jestem pewien wiem że przerabiałem w kwietniu 2010
 

Ciesiel91

V.I.P
V.I.P
dash to 12625 a flash to iXtreme 1.61 albo 1.6 nie jestem pewien wiem że przerabiałem w kwietniu 2010
W takim razie sobie nie pograsz, ale nie martw się, niedługo każdy będzie musiał znowu robić flash napędu z powodu XGD3.
 

deploytbb

Użytkownik
Użytkownik
"Próbował ktoś wgl. nagrać tą wersję gry? Każdy pisze: 'Nie pójdzie, nie pójdzie', a jeden użytkownik nagrał i... poszło."
Potwierdzam działa dash najnowszy +lt1.91.
 

ratajczak1503

Użytkownik
Użytkownik
"Próbował ktoś wgl. nagrać tą wersję gry? Każdy pisze: 'Nie pójdzie, nie pójdzie', a jeden użytkownik nagrał i... poszło."
Potwierdzam działa dash najnowszy +lt1.91.
Akurat w tym przypadku chodziło mi bardziej o starsze LT niż 1.9
Jeden użytkownik napisał, że odpalił na 1,4 i chciałbym odpowiedzi o jakichś innych użytkowników, którzy odpalili na innej, niż 1.9
PS. Jakby ktoś odpalił na 1.0(ten pierwszy, co wyszedł w listopadzie, co 'niszczył' AP 2.5) to proszę o jakieś informacje na PW
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
gra ma dash 13599 więc tylko 1.9 lub 1.91, wcześniejsze kasuje flash ;)
 

maker3

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Akurat w tym przypadku chodziło mi bardziej o starsze LT niż 1.9
Jeden użytkownik napisał, że odpalił na 1,4 i chciałbym odpowiedzi o jakichś innych użytkowników, którzy odpalili na innej, niż 1.9
PS. Jakby ktoś odpalił na 1.0(ten pierwszy, co wyszedł w listopadzie, co 'niszczył' AP 2.5) to proszę o jakieś informacje na PW
Nie odpalałem ale na 99% będzie działać na 1.0, więc możesz czuć się poinformowany.

Na starszych iXtreme trzeba zmienić Wave.

Pozostaje kwestia natury logicznej, po co wgrywać taki stary FW przy tej wersji dasha?
Ale działać będzie.
 

Ciesiel91

V.I.P
V.I.P
Po aktualizacji dasha do najnowszego i wgraniu lt 1.1 pewnie będzie działać, tylko gdzie tu jest logika? Flash w takim wypadku i tak jest nieunikniony.

Zaakceptujcie, że gra wymaga 13599 i 1.9 lub 1.91, a nie kombinujecie, żeby tylko zaoszczędzić kilka złoty na przerobieniu konsoli...
 

Aaron_1988

Użytkownik
Użytkownik
PYTANIE O POMOC mianowicie nie dawno nagrałem gierkę zrobiłem tą zasraną AKTUALIZACJĘ do momentu robiło dojechało do końca konsola się zresetowała i teraz kicha piszę -- NIE MOŻNA ODCZYTAĆ PŁYTY. ABY KONTYNUOWAĆ AKTUALIZACJĘ PONOWNIE WŁÓŻ PŁYTĘ. Wkładam Cały czas i tu kicha Proszę o jak najszybszą pomoc ???? Tylko nie piszcie mi że konsola się poszła walić na AMEN
 

ratajczak1503

Użytkownik
Użytkownik
PYTANIE O POMOC mianowicie nie dawno nagrałem gierkę zrobiłem tą zasraną AKTUALIZACJĘ do momentu robiło dojechało do końca konsola się zresetowała i teraz kicha piszę -- NIE MOŻNA ODCZYTAĆ PŁYTY. ABY KONTYNUOWAĆ AKTUALIZACJĘ PONOWNIE WŁÓŻ PŁYTĘ. Wkładam Cały czas i tu kicha Proszę o jak najszybszą pomoc ???? Tylko nie piszcie mi że konsola się poszła walić na AMEN
Skasowało Ci przeróbkę.
Teraz dygresja. Czemu wszyscy sr*cie, że trzeba czekać na LT 2.0, jak możecie wgrać sobie 1.9, pograć w Deus'a, a jak wyjdzie 2,0, to ją wgracie.
 

KuChar

Użytkownik
Użytkownik
usunąłeś sobie przeróbkę.
 

Aaron_1988

Użytkownik
Użytkownik
Skasowało Ci przeróbkę.
Teraz dygresja. Czemu wszyscy sr*cie, że trzeba czekać na LT 2.0, jak możecie wgrać sobie 1.9, pograć w Deus'a, a jak wyjdzie 2,0, to ją wgracie.
No spoko tylko teraz mi chodzi o tą AKTUALIZACJĘ czemu płyta nie może zrobić ???? Cały czas tylko ekran z napisem i nic więcej ??
 

KuChar

Użytkownik
Użytkownik
No spoko tylko teraz mi chodzi o tą AKTUALIZACJĘ czemu płyta nie może zrobić ???? Cały czas tylko ekran z napisem i nic więcej ??
wgraj najnowszy update na pena, proste
 

ratajczak1503

Użytkownik
Użytkownik
No spoko tylko teraz mi chodzi o tą AKTUALIZACJĘ czemu płyta nie może zrobić ???? Cały czas tylko ekran z napisem i nic więcej ??
Owa aktualizacja skasowała Ci LT, więc nie możesz odtwarzać piratów dopóki nie wgrasz nowej przeróbki...
 

Aaron_1988

Użytkownik
Użytkownik
wgraj najnowszy update na pena, proste
Znacie gdzie mogę szybko znaleźć AKTUALIZACJĘ na PENA żeby dokończyło ??
 

KuChar

Użytkownik
Użytkownik
 

Aaron_1988

Użytkownik
Użytkownik
**** już to zrobiłem i cały czas to samo niby chce załapać i za chwilę znowu wywala do tych napisów ??
 

KuChar

Użytkownik
Użytkownik
wyczyść cache konsoli, wywal płytę z napędu, podepnij pena i restart xboxa
 

Do góry Bottom