Devil May Cry HD Collection na PlayStation 4 i Xbox One! Znamy datę premiery oraz cenę

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Capcom szaleje! Japończycy właśnie potwierdzili przeniesienie na aktualną generację Devil May Cry HD Collection. Zestaw produkcji zadebiutuje na rynku w przyszłym roku, a dzisiaj otrzymaliśmy podstawowe informacje dotyczące nowego wydania.

Od kilkunastu dni pojawiają się nowe plotki dotyczące powrotu serii Devil May Cry, a właśnie Capcom zapowiada wysmażoną kolekcję. Przypadek? Nie sądzę, jednak warto wiedzieć, że pakiet tytułów nadciąga i zadebiutuje już w marcu.


Dokładnie 13 marca 2018 roku będziemy świadkami premiery Devil May Cry HD Collection w wersji na PlayStation 4 oraz Xboksa One. Pakiet w tym wypadku będzie zawierał:

  • Devil May Cry (2001)
  • Devil May Cry 2 (2003)
  • Devil May Cry 3: Special Edition (2006)
Pakiet przyjemności kupimy w wersji pudełkowej oraz cyfrowej, a zainteresowani gracze muszą przygotować około 110 zł. Aktualnie niestety nie otrzymaliśmy materiałów prezentujących odpicowane wersje, jednak Capcom przypomina japońską reklamę pierwowzoru… Kiedyś to było! ;)

Twórcy zapowiadają rozgrywkę w 60 klatkach na sekundę i będzie to bez wątpienia świetna okazja do odświeżenia znanych opowieści, by pod koniec roku zapoznać się z zupełnie nową przygodą? Brzmi jak plan i mam nadzieję, że Capcom nie zawiedzie potwierdzając krążące plotki.


 

Kendzi76

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Jestem za ! :)
 

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Dopiero kupiłem na x360, bez sensu [emoji17]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

Do góry Bottom