Devil My Cry 4 .potrzebuje pomocy:(

monkey222

Użytkownik
Użytkownik
witam..ma moze ktos gdzies jakis opis przejscia devil my cry 4....zawiesilem sie i kompletnie nie wiem co robic:(.........zawiesilem sie zaraz po walce z tym ciemnym sluga co tymi duzymi nozami zucalem w szybe i jak go pokonalem zdobylem miecz samurajski i nowa zdolnosc..3 paski niebieskie i nowy jakis styl jak je uaktyywnie..nie mam pojecia co robic dalej i gdzie isc:(..... oraz czy cza cos zrobic z takimi zielonymi aniolami i zielonym rycerzem umieszczonym w klatce tam w laboratorium..oraz jak sie niszczy taki krag z czerwonymi swiatlami tez gdzies tam kolo laboratorium on blokuje jakies przejscie.. stojacy krag z kilkoma czerwonymi lampkami dookola i migajacymi piorunami..jak go udzeram mieczem to mi jakies napisy wyskakuja..prosze o odp na moje pytania..bardzo ale to bardzo dziekuje..

gigi321

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Devil My Cry 4 .potrzebuje pomocy:(

Fajna stronka wiele poradników i opisów przejścia
http://guides.gamepressure.com/devilmaycry4/

monkey222

Użytkownik
Użytkownik

no fajna ale dla ludzi co znaja perfekt angielski:/ ja niestety do nich sie nie zaliczam

Bełek

Użytkownik
Użytkownik

Z tego laboratorium trzeba wyjść drzwiami.

seba1415

Użytkownik
Użytkownik

Dokładnie wychodzisz drzwiami na przeciwko tej rozbitej szyby i czerwone posągi moze niszczyć tylko Dante kiedy będziesz nim sterować.

monkey222

Użytkownik
Użytkownik

okok.dzieki,..juz znalazlem..cza bylo isc na most ktory opuscilem.....

Do góry Bottom