• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Diablo 3: Nowe zdjęcia!

Status
Zamknięty.

Uped

Użytkownik
Użytkownik
W sieci znalazło się 8 zupełnie nowych screenów ukazujące Demon Hunter w ciemnych lochach.

Galeria:

BCG-pl

Użytkownik
Użytkownik
zdjecia z rozgrywki nie robia wrazenia skoro gameplay jest dostpeny od paru(?) lat. jako fan diablo II czekam niecierpliwie na kontynuacje.

Simo

Użytkownik
Użytkownik
Fajne wygląda tylko jak dla mnie to troche jest tam pusto, powinno być więcej jakiś szczegółów więcej "dekoracji"

Onicniepytaj

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
hmmm jak dla mnie to trochę grafika za czasów xboxa czy ps2.. Więc mam nadzieje że realnie będzie to bardziej doczesane niż to co tu widzę.
Nie ma niczego na czym można oko zawiesić - chyba że na tych wiszących łańcuchach :D lewitujących na ekranie - obrazku.

Element dekoracji co parę metrów wiszący łańcuch - który ma za zadanie dać ten "feeling" graczu :D hah.

Fajne wygląda tylko jak dla mnie to troche jest tam pusto, powinno być więcej jakiś szczegółów więcej "dekoracji"
To nie choinka. Widziałeś kiedyś lochy z ozdobami ;) ?

Ponadto spora cześć elementów prezentuje się inaczej w dynamicznym ruchu.

Status
Zamknięty.

Do góry