Diablo 3: Nowe zdjęcia!

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Uped

Użytkownik
Użytkownik
W sieci znalazło się 8 zupełnie nowych screenów ukazujące Demon Hunter w ciemnych lochach.

Galeria:















 

BCG-pl

Użytkownik
Użytkownik
zdjecia z rozgrywki nie robia wrazenia skoro gameplay jest dostpeny od paru(?) lat. jako fan diablo II czekam niecierpliwie na kontynuacje.
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
mega :D tylko żeby jeszcze sterowanie na Xsie ogarneli :)
 

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Wypuścili by już te diablo, no ale Blizz ma dobrą politike: Premiera ? "Gdy będzie gotowe" :)
 

Simo

Użytkownik
Użytkownik
Fajne wygląda tylko jak dla mnie to troche jest tam pusto, powinno być więcej jakiś szczegółów więcej "dekoracji"
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
hmmm jak dla mnie to trochę grafika za czasów xboxa czy ps2.. Więc mam nadzieje że realnie będzie to bardziej doczesane niż to co tu widzę.
Nie ma niczego na czym można oko zawiesić - chyba że na tych wiszących łańcuchach :D lewitujących na ekranie - obrazku.

Element dekoracji co parę metrów wiszący łańcuch - który ma za zadanie dać ten "feeling" graczu :D hah.
 

Szpaner94

Banned
Fajne wygląda tylko jak dla mnie to troche jest tam pusto, powinno być więcej jakiś szczegółów więcej "dekoracji"
To nie choinka. Widziałeś kiedyś lochy z ozdobami ;) ?

Ponadto spora cześć elementów prezentuje się inaczej w dynamicznym ruchu.
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Wygląda - za "pusto" - jak Diablo 2 tyle że z odświeżoną oprawą
 

AjnSztajn

Użytkownik
Użytkownik
Wygląda - za "pusto" - jak Diablo 2 tyle że z odświeżoną oprawą
To zaleta, jako hardkorowy fan D2 tak odbieram twojego posta. Oby tak dalej, wygląda że na moim kompie pogram :).
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
To zaleta, jako hardkorowy fan D2 tak odbieram twojego posta. Oby tak dalej, wygląda że na moim kompie pogram :).
Też liczę że odpalę na leciwym sprzęcie i będe młucił jak w D2 ale możemy się przeliczyć :) Jak Blizzard coś odwali - chociaż oni to nie R* i nie optymalizują tak jak GTA 4 na PC :D
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom