Diablo II: Resurrected

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
7116PJ3A3yS._SL1476_.jpg

chrabonszcz

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
gram na xbox one, po pierwsze zdarzają się przycinki i to czasem ostre, lagi są takie że potrafi cofnąć pomimo dobrego internetu
po drugie w menu głównym ścieżka dźwiękowa się czasem u mnie przycina, nie wiem czy to problem tylko u mnie czy tak już jest.

ogólnie wrażenia są średnie, niby ładniej to wygląda ale szału nie zrobiło żadnego. po takim remasterze oczekiwania miałem znacznie większe i nie chodzi mi tylko o grafikę, często odnoszę wrażenie że postać dosłownie lewituje, często też blokuje się na różnych maleńkich kamyczkach, w przejściach. raz miałem tak, że na prostej drodze pojawił się 'niewidzialny słup' i trzeba go było dosłownie obejść.
rozumiem że gra dopiero co wyszła ale jest sporo błędów i patch jest po prostu niezbędny
kolejna sprawa taka, że na padzie jest problem z wybraniem celu - gram czarodziejką i na cmentarzu w walce przeciw Krwawej orlicy to był dramat dosłownie bo próbowałem atakować ją ale przypadkiem wcisnął się jakiś inny mobek w zasięg ataku i atakowałem już tylko jego zamiast ustawionej niedaleko Orlicy i ciężko było przestawić się na inny cel zanim nie zlikwidowało się tego atakowanego.
muzycznie i dźwiękowo rewelka, większość dźwięków przeniesiono z dwójki ale muzyka jest jakby inna tak samo jak dźwięki otoczenia, chociażby w tristram czy siedlisku zła.
jak na razie mam trochę nerwów, gram z sentymentu bo kilkanaście lat temu dosłownie zarywałem nocki w kafejce internetowej łupiąc na battlenecie - robiąc taxi za kuźnię, chodziłem na krowy czy po prostu zwyczajne PVP.

jak na razie, w tej wstępnej fazie daję słabiutką 7. taką z dużym minusem

Kyron

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Grałem w jakieś Diablo na ps1 , może to 1 część była. Lagi mówisz , to D2 jest multikiem ? Myślałem że to czysty singiel.

chrabonszcz

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
możesz grać offline albo online. w każdym z tych trybów tworzysz oddzielną postać i nie możesz grać postacią offlineową online i odwrotnie.
w trybie online możesz wejść w tryb gry samodzielnej lub dołączyć do istniejącej gry według ustalonych przez ciebie wcześniej kryterii.
ja gram samodzielnie zdarzyły mi się (nawet dzisiaj) zauważalne lagi. może to wina serwerów, może internetu, nie wiem.
w każdym razie grając online w każdą inna grę nie zauważałem takich problemów

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Kyron na PS1 to na pewno Diablo 1 było :p Diablo 2 to już ogromny skok graficzny, w grywalności itp Diablo 1 nie przeszedłem, chwilę tylko grałem, ale tak jak chrabonszcz D2 to już było katowanie, granie po sieci ze znajomymi, piękne czasy :) Sam wrócę do tego z sentymentu, bo Diablo 3 ograłem i zrobiłem calaka, a w oczekiwaniu na Diablo 4 dobrze by było sobie trochę odświeżyć D2 :)

chrabonszcz

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
pomarudzę jeszcze, ogółem błędów jest mnóstwo, gra zebrała strasznie niskie oceny i podobno różnice są ogromne pomiędzy tym co pokazali w BECIE a tym co wypuścili finalnie na rynek. idzie wyczytać że jest bardzo dużo narzekań na niestabilność działania serwerów, że postacie są usuwane - i tutaj też miałem dokładnie ten sam problem że mi postać wywaliło ale myślałem że jest to problem spowodowany tym, że w tym samym czasie powiązałem konto microsoft z kontem battlenetu więc przeszło mi przez myśl że trzeba zacząć od początku bo konto dopiero się aktywowało. lecz jak się okazało to problem jednak był po stronie blizzarda.
dopóki nie połatają gry to odradzam zakup, na razie zabiłem Andariel i przeniosłem się do Lut Gholen a tam, po obejrzeniu filmiku mury miasta są zaznaczone kolorem czerwonym na mapie i to tak rażącym kolorem że odechciało mi się wszystkiego
sam z siebie jeszcze chciałem dodać że moim zdaniem gra jest bardzo ciemna. mimo niekiepskiego telewizora musiałem sobie rozjaśnić w opcjach gry prawie na maksa a i tak efekt jeszcze nie jest super zadowalający

//EDIT

Dobra, nie tylko mury miasta Lut Gholen ale wszystkie konstrukcje które oznaczają granice map są na jasnoczerwony rażący kolor a wiadomo, bez mapy gra się wybitnie chusteczkowo..
masakra jakaś

Ostatnia edycja:

Do góry Bottom