• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Xbox One Diablo III polska konsola gra kupiona w NL - brak polskiego.

Adysable

Świeżak
Świeżak
Siemanko.
Posiadam polską konsolę Xbox One S. Aktualnie przebywam w Holandii i kupiłem sobie Diablo III: Ultimate Evil Edition: Reaper of Souls. Gra jest na płytce. Włożyłem gierkę coś tam się zainstalowało i bang. Jest po angielsku.
Tutaj kieruję pytanie - da się w jakiś sposób spolszczyć gierkę ?
Zajarałem się tematem bo wcześniej u kumpla grałem w D3 na PS4 i grę kupiłem chyba dla samych dialogów bo były epickie :)

Proszę o pomoc.

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Nie, jeśli gra sama nie pobrała polskiego to go nie uzyskasz. Musiałbyś kupić wersję cyfrową gry, albo kupić w Polsce polskie wydanie tej gry. Z Overwatchem Blizzarda jest ta sama sytuacja.

Adysable

Świeżak
Świeżak
Tzn mam aktualizacji 8gb do pobrania ale aktualnie mam słaby internet i jestem offline.
Uważacie, że w tej aktualizacji może być zawarty język polski ? A jeżeli tak to w jaki sposób go zmienić ?

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
A konsolę masz ustawioną na region Polska? Aczkolwiek obstawiam, że jest tak jak z OW, niektóre gry muszą być w cyfrze lub z polskiej dystrybucji żeby były po polsku i nie ominiesz tego :) Gra powinna być po polsku już nawet i bez tej aktualizacji.

Adysable

Świeżak
Świeżak
Tak mam ustawione chyba wszystko na PL, ponieważ konsolę podłączyłem tydz temu tutaj w Holandii, a kupiona i używana była w PL.

Tak mam ustawione chyba wszystko na PL, ponieważ konsolę podłączyłem tydz temu tutaj w Holandii, a kupiona i używana była w PL.
Edit:
Jak polacze się do sieci z telefonu na konsole to w sklepie Microsoft jak wyszukam diablo to mam 37% pobrane 2.85 gb z 8.10. Musiałem przez przypadek w nocy zostawić włączoną sieć i pobralo. N8e wiem czy wydawać ba marne pieniądze i ściągnąć to do końca czy jak z tym językiem;(

Dodam jeszcze, że ściągnąłem już wszystkie aktualizacje i nadal to samo.
Ale zauważyłem, że jak zmienię język i region w konsoli np. na niemiecki to gra zmienia język na niemiecki. Dlaczego nie działa to z PL ?

Ostatnio edytowane przez moderatora:

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Dodam jeszcze, że ściągnąłem już wszystkie aktualizacje i nadal to samo.
Ale zauważyłem, że jak zmienię język i region w konsoli np. na niemiecki to gra zmienia język na niemiecki. Dlaczego nie działa to z PL ?
Bo gra nie pochodzi z polskiej dystrybucji. Już Ci to 3x piszę, a Ty dalej nie wierzysz, no trudno ;) Już Ci mówiłam w tej sytuacji jedyne rozwiązanie to kupić wersję polską, albo kupić grę w wersji cyfrowej w store MS i uzyskasz polski dubbing. Tak to już na tym świecie jest, że gry niektórych wydawców muszą być kupione w Polsce jeśli chce się je mieć po polsku. To samo jest z grami Bethesdy (Fallout 4, The Evil Within 2) i z Activision (seria Call od Duty) jak i Overwatchem, czyli gra Blizzarda tak jak Twoje Diablo III.

Ostatnia edycja:

3rn!

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nie chce zakładać oddzielnego tematu, ale skoro zostały poruszone już inne tytuły tutaj to się podepnę. Czy kojarzycie aby podobna sytuacja była z Watch Dogs 2? Chciałbym kupić gierkę, mam konsolę na regionie PL. Mogę brać bez obaw, czy upewniać się czy będą napisy PL?

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
To jest gra od UBi więc lepiej się upewnij.

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jeżeli kupuje się grę w DE, Nl itd a na konsoli ma się ustawiony region pl oraz język to w żaden sposób nie jest powiedziane że gra pobierze polskie napisy i nic się z tym nie da zrobić

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Do góry