• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Diablo III także na konsole

Status
Zamknięty.

Alex789

Użytkownik
Użytkownik

Ziarenko niepewności, czy Diablo III pojawi się w wersji konsolowej, jeszcze porządnie nie zakiełkowało, kiedy Blizzard postanowił wyrwać je z korzonkami i rozwiać wszelkie wątpliwości. Panie i panowie - trzecia część legendarnego hack'n'slasha nie będzie przeznaczona tylko dla pecetowców. Skąd to wiadomo? Z ogłoszenia.

Ogłoszenia, które Zamieć opublikowała na łamach serwisu Gamasutra w sekcji poszukiwania pracowników. Firma ogłosiła rekrutację na stanowisko Senior Producer, czyli jednego z najważniejszych (jeśli nie najważniejszego) "stołków" w procesie produkcji gry. Gry, która wprosto określona jest w ogłoszeniu, jako "console Diablo III". Ze względu na powagę roli nowego pracownika, lista wymagań jest zauważalnie dłuższa od zestawienia zadań, które producent powinien wypełniać.

Pełna treść ogłoszenia
Link ukryty dla gości, zaloguj się lub zarejestruj na forum.

żródło: www.cdaction.pl

grampp

Użytkownik
Użytkownik
Świetnie, to jedyna gierka z której mój kumpel pecetowiec raczył mnie wkurzać że nie pogram na "tej konsoli" :p a tu prosze

Micki

Użytkownik
Użytkownik
Myślę, że to był dość oczywisty ruch twórców ponieważ z konsol będą mieli większy dochód ponieważ ceny gier na konsole są większe niż na pc i mniej osób piraci.

freeq_

Użytkownik
Użytkownik
Jeżeli chcą zarobić na grze na PC niech zrobią dobre multi, proste. Przykłady ? Choćby Diablo 2. Warcraft 3, czy Bad Company 2..., a z singla mamy Wiedźmina, także nie tłumaczcie, że "konsole zarobią więcej" niech zrobią porządną grę, to wtedy gracz pójdzie do sklepu i kupi, aby spokojnie pograć i mieć ten świetny tytuł...

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Pierwsze Diablo było na PSXie i grało się (moim zdaniem) LEPIEJ niż na PC. Blizzard jak chce, to potrafi. Dla Diablo III miałem składać sobie nowego kompa... jak widać, już tego nie potrzebuję ;) Skoro nawet Blizzard przechodzi na konsolę to już możemy być pewni, że PC odchodzi w odstawkę ;) Teraz tylko czekać Starcrafta na konsolę i nie będzie sensu w kupowaniu PC :D

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
No nice, byłem sceptyczny do pojawienia się diabełka 3-ciego na konsolach. Ale jednak, mity stały się prawda :)

Nie podoba mi się to... Jakoś tego nie czuje, jak można grać na HC na hell-u za pomocą pada i kilku przycisków.

Ponadto nie ma co się podniecać, może po prostu chcą zobaczyć jak to będzie wyglądało na konsoli. Jeśli gra okaże się niewystarczająco dobra na konsolach, to ją anulują.

Status
Zamknięty.

Do góry