Diablo III także na konsole

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Alex789

Użytkownik
Użytkownik


Ziarenko niepewności, czy Diablo III pojawi się w wersji konsolowej, jeszcze porządnie nie zakiełkowało, kiedy Blizzard postanowił wyrwać je z korzonkami i rozwiać wszelkie wątpliwości. Panie i panowie - trzecia część legendarnego hack'n'slasha nie będzie przeznaczona tylko dla pecetowców. Skąd to wiadomo? Z ogłoszenia.

Ogłoszenia, które Zamieć opublikowała na łamach serwisu Gamasutra w sekcji poszukiwania pracowników. Firma ogłosiła rekrutację na stanowisko Senior Producer, czyli jednego z najważniejszych (jeśli nie najważniejszego) "stołków" w procesie produkcji gry. Gry, która wprosto określona jest w ogłoszeniu, jako "console Diablo III". Ze względu na powagę roli nowego pracownika, lista wymagań jest zauważalnie dłuższa od zestawienia zadań, które producent powinien wypełniać.

Pełna treść ogłoszenia View Job

żródło: www.cdaction.pl
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Dla Diablo III specjalnie pc złożyłem, a tu okazuje się że będzie i na konsole :) Ciekawe czy na każdą czy może ex dla x360/ps3 i ile przyjdzie na niego czekać :D
 

grampp

Użytkownik
Użytkownik
Świetnie, to jedyna gierka z której mój kumpel pecetowiec raczył mnie wkurzać że nie pogram na "tej konsoli" :p a tu prosze
 

freeq_

Użytkownik
Użytkownik
Ja bym nie zacierał rąk na ten tytuł na konsolach... Diablo króluje na PC i niech tak pozostanie. Zresztą, jakoś nie widzi mi się gra w Diablo na konsoli...
 

Micki

Użytkownik
Użytkownik
Myślę, że to był dość oczywisty ruch twórców ponieważ z konsol będą mieli większy dochód ponieważ ceny gier na konsole są większe niż na pc i mniej osób piraci.
 

freeq_

Użytkownik
Użytkownik
Jeżeli chcą zarobić na grze na PC niech zrobią dobre multi, proste. Przykłady ? Choćby Diablo 2. Warcraft 3, czy Bad Company 2..., a z singla mamy Wiedźmina, także nie tłumaczcie, że "konsole zarobią więcej" niech zrobią porządną grę, to wtedy gracz pójdzie do sklepu i kupi, aby spokojnie pograć i mieć ten świetny tytuł...
 

Zubitzu2207

Użytkownik
Użytkownik
Skoro zapożyczyłeś treść posta od konkurencji, to podaj chociaż źródło :)
 

Alex789

Użytkownik
Użytkownik
Sry, w poprzednim newsie dodałem, a w tym już zapomniałem.
 

Diamen

Użytkownik
Użytkownik
Super wiadomość ;) Mój komp to przeżytek, więc w Diablo 3 na konsoli na pewno zagram.
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Wspaniała wiadomość. Nie muszę unowocześniać PC bo będzie możliwość zagrania w Diablo na X360. Bardzo uradowany jestem tą wiadomością :))
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Pierwsze Diablo było na PSXie i grało się (moim zdaniem) LEPIEJ niż na PC. Blizzard jak chce, to potrafi. Dla Diablo III miałem składać sobie nowego kompa... jak widać, już tego nie potrzebuję ;) Skoro nawet Blizzard przechodzi na konsolę to już możemy być pewni, że PC odchodzi w odstawkę ;) Teraz tylko czekać Starcrafta na konsolę i nie będzie sensu w kupowaniu PC :D
 

DusiekPL

Użytkownik
Użytkownik
Boże żeby to było kłamstwo. Jak ta gra wyjdzie na konsole to od razu będą się pojawaiać jakieś beznadziejne DLC itp.
 

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
No nice, byłem sceptyczny do pojawienia się diabełka 3-ciego na konsolach. Ale jednak, mity stały się prawda :)
 

noname

Użytkownik
Użytkownik
A jak będziemy kontrolować postać? Padem? Buhahah.
 

DJDIDO88

Użytkownik
Użytkownik
no i będzie mozna grać online z graczami któzy grają na PC,Xbox360 i PS3.
Mieszanka wybuchowa ;)
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
A jak będziemy kontrolować postać? Padem? Buhahah.
Jak pisałem już wyżej. Sterowanie padem na PSX'ie było (moim zdaniem) lepsze od sterowania myszką. Jeśli Blizzard zrobi to tak samo mistrzowsko jak wtedy, to nie ma czego się obawiać ;)
 

Szpaner94

Banned
Nie podoba mi się to... Jakoś tego nie czuje, jak można grać na HC na hell-u za pomocą pada i kilku przycisków.

Ponadto nie ma co się podniecać, może po prostu chcą zobaczyć jak to będzie wyglądało na konsoli. Jeśli gra okaże się niewystarczająco dobra na konsolach, to ją anulują.
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
super sprawa. w D2 gralem może z 3 godzinki tylko i się wciągnąłem bez reszty. D3 pęknie w wakacje, mam nadzieję, że w więcej niż 2 wieczory..
 

Marf

Użytkownik
Użytkownik
Jakoś nie wyobrażam sobie takiej gry na konsoli :p
 

.Mjut

Użytkownik
Użytkownik
Mam nadzieje, że gra zostanie wydana na konsole i będzie się przyjemnie w nią grać. Mój laptop pociągnąłby pewnie diablo III, jednak nie jest mi do tego potrzebny. Od gier mam konsolę, chciałem by taka gra na nie wyszła. Nareszcie. ;)
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom