DICE: „Konsole są stare, dlatego otrzymają gorszą grafikę”

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.
A kiedy ten cały next-gen wyjdzie co o nim tak gadacie jakby to miało być jutro,choćby nowy xbox miałby być zaprezentowany w 2012 to za rok trafi do sprzedarzy (tak jak było z PSVITA) czyli w 2013 roku to jeszcze 2 lata.A dopiero poczciwe gry na next-gena dopiero za kolejny rok wychodzi na 2014 rok to jeszcze kupa czasu więc czemu gadacie jakby to miał być koniec obecnych konsol.
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Błyska od strzału, dlatego teraz będzie zajączek od lunety, bo mają być tłumiki do snajperek :D
Chyba właśnie o to mi chodziło :)
 

Marf

Użytkownik
Użytkownik
Kogo Ty chcesz oszukać? Przyjdzie premiera, a później będziesz narzekał że jednak różnica jest większa niż przewidywałeś :)'
Do pewnego czasu też myślałem że różnica między PC, a Xbox 360 jest mała. Dopóki nie złożyłem PC'ta. Odpaliłem Shifta 2 na konsoli i porównałem go do Shifta 1 na PC (na max) i akurat tutaj Shift 1 zmiażdżył dwójkę na konsoli więc coś jest nie halo :p



Na bank tego nie ma w BC 2 :)
Wiadomo,że będzie lepsza grafa na PC,lepiej Ci ?
Lata świetności xboxa to były w 06-08 wtedy wychodziły najlepsze gry GOW,GOW2 itp.
Zresztą popatrz ile sprzęt xboxa ma lat (GPU,CPU)
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Nawet jakby grafika nowego BF3 była taka jak w BF:BC 2 to i tak bym zagrał z czystej ciekawości na fabułę. Mam nadzieję, że kampania dla jednego gracza będzie wciągająca i długa, a nie taka jak COD:BO, że dzień i kampania gotowa.
 

kj5

Użytkownik
Użytkownik
Chyba właśnie o to mi chodziło :)
Tłumiki do snajperek to śmieszność, jeszcze może amunicja sub-sonic i 4 hitmarkery? Tego się obawiam, że znowu skopią snajperki. IMHO snajperka powinna być one hit - one kill od głowy do nóg.
 

Dogg

Użytkownik
Użytkownik
Tak, jeszcze tego brakowało, wtedy największy noobek może siedzieć w krzaczorach i jednym strzałem wszystkich ownić i wk****** 'normalnych' graczy. W Bad Company 2 przynajmniej trzeba się wysilić i mieć jakiegoś tam skilla, żeby trafić w tę głowę i wtedy okej - jesteś dobry, więc należało Ci się. Zresztą, kj5, pamiętam jak w temacie MW2 vs BC2 tak narzekałeś na kampujących snajperów...
 

PiotroZ

Użytkownik
Użytkownik
Wystarczy iść na HC :) Tam jak gość jest bez kamizelki to nawet trafienie w kolano go kasuje. Dobrze jest mieć magnum bo bez tego to wiele osób nie padnie od pierwszego strzału. Podzielam zdanie, one shot = one kill. Biore M95, trafiam gościa w klatę, a on dalej biega. W rzeczywistości powinno mu skasować żebra i wnętrzności po czym padł by na glebę i już nie wstał. Ta snajpa urywa ręce i nogi. Rozumiem to wnerwienie kiedy ciągle padasz od snajpy jakiegoś kampera, ale tu chodzi też o realizm. Na prawdę jak walniesz z M95 chociażby w nogę, rękę czy cokolwiek to gość nie ma racji bytu na polu bitwy. A tu dostaję w klatę, auto-heal parę sek. później i jest jak nowy. Jak ktoś ma skilla to nie będzie miał problemu ze zdjęciem takiego cwaniaka ze snajperką, po prostu trzeba poznać mapy i wiedzieć gdzie najczęściej ludzie kampią. BTW: M95 strzela pociskami cal. 50 mm. Takich samych używa się w CKM-ach :)
 

Dogg

Użytkownik
Użytkownik
Wiem, M95 to potężna broń, widziałem ją pare razy w akcji i naprawdę potrafi urwać głowę nie tylko celowi, ale też niewprawionemu strzelcowi, ale albo nie powinno jej być w BC 2, albo właśnie powinna być tak ograniczona. Przecież chodzi o fun. Jak chcecie realizmu to idźcie na paintballa, a nie siedzicie przed konsolą. Nie zapominajcie, że gameplay ma bawić, a nie frustrować. Okej, jak ktoś chce one shot=one kill to niech idzie na Hardcore, a zwykły tryb niech pozostanie taki 'nierealistyczny'.
 

mitek96

Użytkownik
Użytkownik
Dlatego ja zawsze gram na hardcore, tam to trzeba umieć posługiwać się bronią i porządnie przycelowac jak to jest na prawdziwej wojnie, a nie strzelanie z "biodra" full auto :), takie rzeczy tylko w filmach i grach...
 

sielak2

Użytkownik
Użytkownik
Dlatego ja zawsze gram na hardcore, tam to trzeba umieć posługiwać się bronią i porządnie przycelowac jak to jest na prawdziwej wojnie, a nie strzelanie z "biodra" full auto :), takie rzeczy tylko w filmach i grach...
Chyba na odwrót. Na hardcore każdy jest koks i dobrze strzela idzie na normala i nagle ma: "lagi" bo wszyscy mu uciekają, "coś osłabili tę broń ostatnio" oraz moje ulubione patrzcie strzelałem do niego koleś się obrócił i mnie zabił!


W trybie Conquest, mapy będą większe i bogatsze w szczegóły niż w innych trybach rozgrywki...-czyli jak bo aż się boje?
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
A kiedy ten cały next-gen wyjdzie co o nim tak gadacie jakby to miało być jutro,choćby nowy xbox miałby być zaprezentowany w 2012 to za rok trafi do sprzedarzy (tak jak było z PSVITA) czyli w 2013 roku to jeszcze 2 lata.A dopiero poczciwe gry na next-gena dopiero za kolejny rok wychodzi na 2014 rok to jeszcze kupa czasu więc czemu gadacie jakby to miał być koniec obecnych konsol.
Dlatego coraz więcej ludzi (dzięki Bogu) chce już zapowiedzianego next gena bo jak np zapowiedzą nam go dopiero za 4 lata tak jak pisali wcześniej to nową generację na porządnie będziemy mieli 2018r a to będzie przecież straszne.
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Mnie tam nie interesuje to, że grafika na konsolach będzie gorsza, bo to wiadome, ale to, że okroili multi. I niech DICE da w końcu info kiedy startuje beta :D
 

Arii

Użytkownik
Użytkownik
Dlatego coraz więcej ludzi (dzięki Bogu) chce już zapowiedzianego next gena bo jak np zapowiedzą nam go dopiero za 4 lata tak jak pisali wcześniej to nową generację na porządnie będziemy mieli 2018r a to będzie przecież straszne.

Dlatego złóż sobie kompa jak tak bardzo zależy Ci na tych drobnych różnicach w grafice :)
 

Prevell

Użytkownik
Użytkownik
Ktoś tu napisał, że konsole next-gen będą trzymać cene 2-3 kafli...
I tu mogę Cię wyśmiać i uświadomić Ci, że next geny W DNIU PREMIERY nie przekroczą 2300zł, bo najzwyczajniej w świecie, mało osób będzie na nie stać.
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ktoś tu napisał, że konsole next-gen będą trzymać cene 2-3 kafli...
I tu mogę Cię wyśmiać i uświadomić Ci, że next geny W DNIU PREMIERY nie przekroczą 2300zł, bo najzwyczajniej w świecie, mało osób będzie na nie stać.
Ale brednie, tak samo jak mogę cie teraz wyśmiać za to co napisałeś, skąd wiesz ile kosztuje firmę opracowanie next gena, wsadzenie wszystkich bebechów, różnorakie opłaty, wypłaty, pensje dla ludzi którzy nad nim pracują? Naprawdę byś sprzedawał coś po 2000zł jeśli wyprodukowanie kosztowało cię 3000zł (przykładowo) tylko dlatego że ludzie ich nie kupią po normalnej cenie? I co, byłbyś stratny ale liczy się to że twoja konsola się sprzedała? Weź przestań, jeżeli konsole będą drogie (a to pojęcie względne, nie chodzi tu o stan portfela tylko o jakoś konsoli) to znaczy że tyle kosztowało ich wyprodukowanie i że są warte tej ceny. Drogie to mogą być produkty Apple, Ipad 2 czy IPhone 4
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Naprawdę byś sprzedawał coś po 2000zł jeśli wyprodukowanie kosztowało cię 3000zł (przykładowo) tylko dlatego że ludzie ich nie kupią po normalnej cenie?
W istocie - tak jest. Do dziś zarówno Sony jak i Microsoft dopłacają do produkcji swoich konsol. Jedynie Nintendo ma zyski z konsol. Big S i Big M zarabiają na grach na ich platformy, na samych konsolach tracą i to sporo.
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Temat nie jest o nextgenach, a widzę, że tu sporo osób się zapomniało.

@up Sony przy slimach już nie dokłada do produkcji.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom