DICE: „W Battlefield 3 wolimy zaoferować 6h intensywnych wrażeń, niż 12h ziewania"

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

kisielki

Użytkownik
Użytkownik
BF3 zapowiadał się lepiej, ale nic nie jest idealne. Mam nadzieję że gra mimo to będzie trzymać poziom i żeby wersja na xbox'a nie była sporo gorsza od tej z PS3.
 

kufer111

Banned
Użytkownik
napisze jedno__fani rzeżni na mini mapach zawnym codem niech idą już spać!!

a co do tematu-jak jakieś leszcze grają na ""easy"" to niema pocji że kampania pęknie w 6h-dice da coś dla casualowców,a na hardzie nie ma lypy!!!

nie poto ją jeszcze optymalizują żeby wyglądała gorzej od wersji ps3
 

PiotroZ

Użytkownik
Użytkownik
Wersja na X-a może być albo taka sama albo lepsza więc przestańcie już prosić o ten gameplay. Też bym chciał z ciekawości obejrzeć jak to się prezentuję, ale od dawna wiadomo, że X360 lepiej sobie radzi z multiplatformówkami. Ja nie czuję się oszukany. Singiel na pewno będzie fajny i to się liczy. Te 6 godzin to tylko przystawka. Na deser poleci multi który zniszczy system. Koniec przekazu :)
 

yaro555

Użytkownik
Użytkownik
Dla mnie tylko multi się liczy a czy single będzie 3, 7 cz 29 h to już mniej ważne. Szczerze mówiąc to w BC2 to zaliczyłem tylko kilka misji na niskim poziomie żeby się do sterowania przyzwyczaić
 

Bazajaytee

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
BF to rewelacyjny tryb multi. A single ma na celu wdrożenie się w sterowanie i ogólną budowę gry. Także po premierze szybkie przejście kampanii na hardzie i tak przygotowani można ruszać na pole bitwy :D.
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Yay... ale koncert przydatnych w tym topciu :D

Chciałbym powiedzieć że leję na singla w BF3, ale byłbym hipokrytą, on i tak jest zrobiony z czysto komercyjnego powodu, raz żeby kupiły ludziska które nie grają w multi a jarają się singlem, dwa żeby BF3 mógł konkurować z singlem MW3 (inaczej to by były argumenty MW3 vs BF3: "ee BF3 nie ma singla, żadnego, on ssie paukę z tego powodu") Zagram w singla, chociaż nie jest to moim priorytetem, to będzie jedyne miejsce gdzie będę mógł przedstawić grafikę ponad płynność animacji by ujrzeć moc i wygląd Frostbita 2.0 i zobaczyć jak daleko zaszły gry wideo w kwestii technologii. W multi dostosuję grafikę tak by była płynna i dawała mi przewagę nad przeciwnikami :D
 

norbert910

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Co tak narzekacie? Jakby dali te 12 godzin singla to później byście kwiczeli jaki beznadziejny ten singiel lub połowa to brak pomysłu. Przecież battlefield to gra zrobiona głównie pod multi. Zresztą powiedział, że jak wrzucicie wyższy poziom to rozgrywka znacznie się wydłuży.

Sent from my GT-I5800 using Tapatalk
 

SoTeR

Użytkownik
Użytkownik
BF3 to tak jak BF2, czyli głownie gra pod multiplayer i mnie sie to podoba bo właśnie tylko dla multi kupie tą grę, oczywiście singla też przejdę.
 

Rurek7

Użytkownik
Użytkownik
Jak dla mnie to battlefield niszczy CoDa pod wszystkimi względami. W grze stworzonej przez Dice nie ma bezmyślnego strzelania do wrogów i farcenia ciągów ofiar, do rozgrywki trzeba podejść bardziej strategicznie. Żaden z graczy nie ma nieuczciwej przewagi. Nie ma to jak gra z kumplami w bad company 2, każdy bierze inną klasę, pełni inną rolę na polu walki. W Call of Duty niemal nie da się grać drużynowo. Myślę, że battlefield 3 będzie świetną grą, chociaż pewnie więcej osób kupi mw3. A dlaczego? Bo gra jest po prostu prostsza. Co do trybu single player w ogóle mnie on nie interesuję.
 

freeman94

Użytkownik
Użytkownik
haha, ciekawe co jeszcze "zapomnieli" nam powiedziec o tej grze.
Do premiery jeszcze trochę, i nie zdziwię się jak jeszcze przed premierą, tak na wszelki wypadek by potem szumu nie robić,będą mówić że tego nie będzie, a to usunęliśmy żeby zachować płynność, a tu DX11 będzie w przyszłościowym patchu bo się nie wyrobiliiśmy itd. itd.

to co napisałem to tylko przykłady ale spodziewam się jeszcze paru niespodzianek.
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Rurek7 no wiesz, w Bad Company 2, o którym wszyscy mówią że jest bardziej 'taktyczny' ja bardzo dobrze dawałem sobie rade, a ogólnie gram tylko w Call of Duty jeśli chodzi o FPSy... Wg mnie ta 'taktyczność' Battlefielda to bujda wymyślona przez fanbojów. BF ma po prostu większe mapy i pojazdy.
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jak dla mnie to battlefield niszczy CoDa pod wszystkimi względami. W grze stworzonej przez Dice nie ma bezmyślnego strzelania do wrogów i farcenia ciągów ofiar, do rozgrywki trzeba podejść bardziej strategicznie. Żaden z graczy nie ma nieuczciwej przewagi. Nie ma to jak gra z kumplami w bad company 2, każdy bierze inną klasę, pełni inną rolę na polu walki. W Call of Duty niemal nie da się grać drużynowo. Myślę, że battlefield 3 będzie świetną grą, chociaż pewnie więcej osób kupi mw3. A dlaczego? Bo gra jest po prostu prostsza. Co do trybu single player w ogóle mnie on nie interesuję.
kto farci killstreaki ten farci, kto umie grac to umie. i mw3 wcale nie jest prostsze, częściej się zabija, częściej się ginie, proste.

W grze stworzonej przez Dice nie ma bezmyślnego strzelania do wrogów i farcenia ciągów ofiar, do rozgrywki trzeba podejść bardziej strategicznie.
HAHA MISTRZ
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Czy nie umiecie dyskutować na temat? Ten jest o długości kampanii, a tu jak zwykle porównania do CoD.
ZAMYKAM
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom