Dino Crisis

masti1986

Użytkownik
Użytkownik
PSX: Dino Crisis 2 - Gameplay Video - YouTube

Czy pamiętacię tągrę i kto z was by chciał zagrać w nią ponownie w odświeżonej wersji? Osobiście uwazam że fajnie by było gdyby postanowili zrobić nastepną część
 

JaZz

PlayStation 4
Ryżownik
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
hah całkiem zapomniałem o tej grze.. taka podróbeczka RE :D
Nie chciałbym w to zagrać. Jak się dowiedziałem o RE CodeVeronica HD to strasznie się podjarałem. Ostatnio odpaliłem i co? qpa! :D ..wyłączyłem
Dino Crysis jeszcze starsze...
klasyki klasykami ale trzeba dać im spokój. ..doszedłem do takiego wniosku
 

masti1986

Użytkownik
Użytkownik
hah całkiem zapomniałem o tej grze.. taka podróbeczka RE :D
Nie chciałbym w to zagrać. Jak się dowiedziałem o RE CodeVeronica HD to strasznie się podjarałem. Ostatnio odpaliłem i co? qpa! :D ..wyłączyłem
Dino Crysis jeszcze starsze...
klasyki klasykami ale trzeba dać im spokój. ..doszedłem do takiego wniosku
Nie mam na myśli wersji HD, tylko zrobioną od nowa z tym samym klimatem i nowym scenariuszem ale oby były te same wrażenia. Nie jestem zwolennikiem Wersji HD bo przeważnie to nie wygląda za dobrze jak miało być
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
Gierka była dobra gdy miała swój czas.
Tak jak powiedział Jazz, zostawmy klasyka w spokoju, niech pęka z dumy spokojnie na emeryturze.
Jeszcze twórcom strzeli do łba odgrzewać kotleta jak assassina i zamiast hitu wyjdzie klapa.
 

Matika2

Świeżak
Świeżak
Grałam, gierka fajna i niech tak zostanie.
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Niech wymyślą coś nowego, a nie pociągnięcie dobrego tytułu w błoto - bo akurat to jest modne w XXI w. Szybki zysk na znanym tytule i nic więcej..

Autor tematu sam nie wie czego chce. Najpierw pisze, że w "..chciał zagrać w nią ponownie w odświeżonej wersji?" - wiadomo o co chodzi wersja HD i ogólnie nowe tekstury itp. itd. ale gra wciąż ta sama! Gdzie później nagle zmienia zdanie na "Nie mam na myśli wersji HD, tylko zrobioną od nowa z tym samym klimatem i nowym scenariuszem ale oby były te same wrażenia.". Dla mnie crajzy .. Bo nie wiem jak inni ale wtedy to już nie była by "odświeżona wersja" . Tylko po prostu kontynuacja albo coś.. :D
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
PSX: Dino Crisis 2 - Gameplay Video - YouTube

Czy pamiętacię tągrę i kto z was by chciał zagrać w nią ponownie w odświeżonej wersji? Osobiście uwazam że fajnie by było gdyby postanowili zrobić nastepną część
Następna część wyszła na Xboxa i jest to Dino Crisis 3. Nie miałbym nic przeciwko jakby zrobili czwartą część. Może Capcom coś tam kombinuje.
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
@UP
Była to chyba jedna z najgorszych kontynuacji jaka mogła wyjść.. praca kamery wręcz idealna.. Gra całkowicie odbiega klimatem od 1 i 2. I w ogóle główna postać ahh porażka.
 

Do góry Bottom