DiRT 3 dziennik dewelopera

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

garibaldi

Użytkownik
Użytkownik
Świeżutki materiał wideo przedstawiający etap pracy przy flagowym tytule Codemasters kipi dozą niepowtarzanego realizmu oraz nie pozostawia złudzeń na znakomity powrót jednego z najlepszych racerów w naszej branży.

Realizm i jeszcze raz realizm, tak twórcy trzeciej części DiRT zamierzają podbić serca Graczy, którzy na pewno z niecierpliwością wyczekują na ponowne melanże za wirtualnym kółkiem. Świetna grafika doskonale ukazuje trasy jakie przyjdzie nam pokonać w Kenii oraz Finlandii, natomiast użyte samochody na potrzeby materiału to Audi Sport Quattro Rally, Lancia Fulvia HF i Peugeot 207 S2000.


Źródło: Game XN - DiRT 3 dziennik dewelopera
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
coraz bardziej ta gra mnie do siebie przekonuje :) jak tak dalej pójdzie to nawet ją kupię
 

gregoryfx

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Pewnie będzie taki realizm jak miał być w F1 2010 ! Co się okazało że niestety do realizmu jej daleko. Jednak i tak mam cichą nadzieję że jednak będzie to realizm w pewnym sensie oczywiście (Chciałbym taki realizm jaki uświadczyłem grając w grę "Richard Burns".
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
coraz bardziej ta gra mnie do siebie przekonuje :) jak tak dalej pójdzie to nawet ją kupię
Kurde, ciągle jakieś nowe info o DiRT'cie 3, ta gra jest ch*owa ';/'.

Najpierw muszę skończyć DiRT'a, potem DiRT'a 2, potem się pomyśli nad 3 ;)
 

lozo55

Użytkownik
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
MUST HAVE !


tak, ściągnę :)
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom