DiRT 5 na nowym materiale. Codemasters prezentują nieco rozgrywki ze "Stampede Mode"

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.plW Internecie pojawił się właśnie zupełnie nowy zwiastun, który prezentuje rozgrywkę czasową w "Stampede Mode". Bez dwóch zdań wygląda on bardzo dobrze.
DiRT 5 wydaje się grą, na którą czekają obecnie wszyscy fani wyścigów. Twórcy obiecują, że projekt będzie po brzegi wyładowany zawartością i pozwoli na wyścigi tak realne, jak nigdy nie miało to miejsca w serii. Co więcej, ogromną zaletą ma być możliwość osiągnięcia 120 klatek na sekundę na konsolach nowej generacji, a to potrafi pobudzić wyobraźnię fanów.
Do Internetu trafił właśnie nowy zwiastun nadchodzącej gry wyścigowej, który przedstawia tryb próby czasowej na torze w Arizonie, w Trybie Stampede. Jak przekazali twórcy, tryb ów składa się z trudnych tras z naturalnymi krajobrazami. W DiRT 5, w Stampede, rywalizować ze sobą będzie aż 12 aut.
Oprócz samego pokazu nowych wyścigów, fani zwracają uwagę także na aspekty wizualne. W połączeniu z funkcją śledzenia promieni świat wygląda jakby rzeczywiście żył. Jedynym minusem jest fakt, że nie mieliśmy okazji sprawdzić, jak gra wypada w widoku z kokpitu. Nawet pomimo tego trzeba przyznać, że samochody wyglądają bardzo solidnie i porządnie. Dużą uwagę przykuto to detali. 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Wygląda jakby uprościli fizykę, ogólnie nie wygląda źle :)
 

Do góry Bottom