divix

diablo666

Świeżak
Świeżak
Panowie mam taki problem próbuje właczyć jakiś film w divixsie oczywiście najpierw musze pobrać kodeki z xbox live i tu jest ten problem konsole mam podpiętą do neta sprawdzałem połączenie i jest wszystko dobrze tylko jak próbuje otworzyć film wyskakuje mi abym zrobił aktualizację mediów i zalogował sie do xbox live.Zrobiłem login na kompie bo na xbox gdzieś mi nieszło ale teraz jak zalogować się z xboxa na xbox live na tym samym loginie.Czy moze mi ktoś pomóc bo jestem ciemny w tych sprawach.
 

karo7384

Użytkownik
Użytkownik
Zrób konto na konsoli najlepjej.
 

diablo666

Świeżak
Świeżak
próbowałem zrobić i niemogłem cały czs mi wyskakiwało zebym spróbował pózniej dlatego zrobiłem na kompie.
 

Kura

Użytkownik
Użytkownik
zmień region np. na stany zjednoczone.
 

karo7384

Użytkownik
Użytkownik
To zmień ustawienia regionalne konsoli na np. UK
 

diablo666

Świeżak
Świeżak
niestety nadal nic po zmianie regionu wyskakuje mi nieprawidłoy adress imeil lub hasło tak wieć spróbowałem na tym które zrobiłem na kompie iwyskakuje ze taki uzytkownik juz istnieje tak więc stworzyłem nowy imeil i znów nieprawidłowe hasło lub imeil niemam juz pojęcia co jest grane.
 

Bazajaytee

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
zrób po kolei tak:
-nowy email
-załóż nowe konto na np. UK lub USA
-zmień region na konsoli (musi być zgodny z tym co masz na koncie)
-zaloguj się z poziomu konsoli (pamiętaj o wylogowaniu na kompie)

po tych zabiegach powinno działać ;)
 

diablo666

Świeżak
Świeżak
Dziękuje wszystkim za pomoc a wszczególności m4rcin wszystko działa jak nalezy zarejstrowałem się na konto i mogę juz oglądać filmy w divix jeszcze raz dziękuje.Temam do zamknięcia.
 

Do góry Bottom