DJ Hero

clammy62

Użytkownik
Użytkownik
DJ Hero - Co o tym myślicie?:>

Screenshot:

 

igorro

Użytkownik
Użytkownik
Jak dla mnie to te gry muzyczne robią się żałosne i jak już kiedyś pisałem czekam z niecierpliwością aż wyjdzie flet hero itd.
 

clammy62

Użytkownik
Użytkownik
Wkońcu coś nowego przynajmniej ;)
 

AnarchyMen

Użytkownik
Użytkownik
Mi tam się podoba ale cenna mi się nie podoba i pewnie zniechęci mnie do kupna tego cacka :D
 

miedzianek

Użytkownik
Użytkownik
kolego gra jeszcze nie wyszla a ty juz pytasz o opinie...jak wyjdzie,zagramy to pogadamy


btw-cena nie taka duza bo okolo 368zl w ultimie-tam gitarki same nieduzo mniej kosztuja,wiec pewnie na allegro po okolo 200 bedzie
 

clammy62

Użytkownik
Użytkownik
O zdanie zapytać się nie wolno :<
 

miedzianek

Użytkownik
Użytkownik
zdanie?co ci da zdanie skoro NIKT w to ani na tym nie gral?
 

-Torreno-

Banned
Użytkownik
Kolejny bzdurny bajer (lecz i tak się sprzedaje) ehh
 

badboy8

Użytkownik
Użytkownik
Niepotrzebna edycja dla zarobienia kaski i tyle ;f ciekawe czy będzie na padize mozna.
 

kepaic

Użytkownik
Użytkownik
Heh na padzie na pewno nie będzie można grać, w końcu Activision chce zarobić więc nie da sobie rozkradać gry przez piratów.

Co do samej gry to kwestia gustu muzycznego, jak ktoś lubi to zagra. Ja nie mam nic przeciwko grom muzycznym, sam zagrywam się w RB i GH, a muzyka z DJH mi po prostu nie podchodzi. Mimo moich metalowych przekonań spokojnie przełknął bym muzykę elektroniczną, jakiś hiphop, FatboySlima itp, ale to co gra się w DJH w ogóle mną nie buja :(

Sam system gameplayu wydaje się fajny, ale ciekawy jestem co zaprezentuje Scratch The Ultimate DJ (szczególnie jaką zaserwują muzykę), który wydaje się mieć o wiele fajniejszy kontroler od tego z DJH. Ciekawe też czy kontrolery będą kompatybilne między obiema grami (tak jak gitara czy perka z GH działa z serią Rock Band)
 

Dejvv13

Użytkownik
Użytkownik
Pewnie też będzie kosztowało do 500zł :O Ale to dopiero będzie fajne :D Widziałem jak pewien facet na tym grał. Wyglądało świetnie !
 

miedzianek

Użytkownik
Użytkownik
@UP
czytales co napisalem?na ultimie za 368zl-.-
 

mistrzoo191

Użytkownik
Użytkownik
Jak dla mnie to te Dj hero to bedzie zwykła marna podróbka guitar hero .
 

clammy62

Użytkownik
Użytkownik
Podrobka... moze ale ********** wyglada, co prawda dla mnie bez sensu kupywac bo nienawidze tej muzyki:p Fajnie by bylo gdyby zrobili do perkusji 5 bebnow i 4 talerze , tak jak w realu :D
 

bubble gum

Użytkownik
Użytkownik
Dobrze by było jakby pod to możnabyło podpiąc majka i jeden scret****e a drugi śpiewa;P
 

koozyn

Użytkownik
Użytkownik
Wczoraj było mi dane zagrać w DJ Hero, co prawda w wersji na PS2, ale to chyba nie ma istotnego znaczenia, ponieważ sądzę, że oprócz grafiki to niczym się nie różni od wersji Xklockowej.

Kontroler:
Kawałek "taniego chińskiego plastiku", lekki (łatwo się przenosi) jednak boisz się, że za chwilę coś urwiesz w tym sprzęcie (niestety nie wiem jak to się ma do Gitarek, ponieważ grałem tylko na takiej "wy.....ej w kosmos" gryf z drewna itp.). Wizualnie wygląda tak hm...niewinnie, nie robi szału i nie sprawia wrażenia, że może przynieść tyle zabawy, a jednak...

Odpaliłem sobie trening i jazda...
Pierwsze wrażenie, fajnie się scrat****e, robimy sobie <tufu tufu> na gramofixie, leci sobie Freddie Mercury, a Ty go mixsujesz z jakimś tam kawałkiem(szczerze nie pamiętam z jakim) bawisz się crossfaderem w lewo i prawo. Wszystko fajnie prosto, ale jest niedosyt.
Gram sobie dalej ten tutek i wchodzi mi na ogień sterowanie advance. I tam się dowiadujemy, że w grze możemy robić naprawdę fajne rzeczy: krótkie scratche, rewind'y, cuty crossfaderem.
Po skumaniu co i jak szybciutko udałem się do głównego menu ochrzciłem się jako "Dj MiddleFinger" i tam wybrałem sobie set do zagrania.
Zaczynamy imprezkę i na pierwszy kawałek kładziemy Ricka Jamesa. Na początku pełna kontrola, ciach fadder w lewo, prawo, ciach scratch i nagle zaczyna się masakra. Niby się wydaję, że przy takiej grze jest mało do roboty, a tu nagle trzeba robić kilka rzeczy naraz, pogłaśniasz, ściszasz, przy okazji fajnie jakbyś nacisnął jakiś wybrany sampel, scrat****esz i do tego wszystkiego najlepiej jakbyś jeszcze nacisnął przycisk odpowiadający za włączenie "powera" (osobiście grałem na medium, także wyobrażam sobie już poziom hard).
Jako, że kumpel posiada jeszcze gitarkę to sprawdziliśmy opcję grania na dwóch i udało się to producentom całkiem, całkiem jednak jest tego za mało bo zaledwie dwa sety (może w wersjach na inne konsole jest tego więcej, niestety nie wiem)
Podsumowując gra daje naprawdę, dużo zabawy. Czy jest marną podróbką GH? Nie wydaje mi się, ponieważ to samo w takim razie możemy powiedzieć o perkusji. Osobiście uważam, że jest to gra przeznaczona dla ludzi, którzy obracają się bardziej w klimatach hiphopowych, a stronią od metalu, rocku itp. Dla mnie nie ma różnicy, ponieważ mimo to, że obracam się bardziej w rapie i jedna i druga gra jest po prostu warta uwagi.
Mam nadzieję, że tym, którzy zastanawiają się nad kupnem jakoś rozjaśniłem obraz tej gry. Osobiście polecam i sam mam zamiar się w to zaopatrzyć na Xpudło.

Dj MiddleFinger
 

Gonzor91

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Gra w ogóle jeszcze w to ktoś? Bo chciałbym się z kimś na livie umówić, i można by coś zagrać, a z tego co widzę, to zbytnio nie grają w to ludzi, bo cena jest dosyć zaporowa.
Sam jak kupowałem to, to zostałem wyśmiany przez znajomych, że ile ja to pieniędzy wyrzucam na coś takiego. Ale jak to zobaczyli, zagrali, to od razu zmienili zdanie co do tej gry. DJ Hero na domówkach przyciąga uwagę i świetnie się przy nim bawi, po kilku głębszych. Tak samo grając w niego, jak i bawiąc przy muzyce.
Jedyne co mnie denerwuje w tym to ta cała przerwa po zakończeniu jednego utworu i gdy ma się drugi zaczynać. Wg. mnie mogli się postarać chociaż o jakieś przejście, np. jeden utwór się ścisza, a drugi podgłaśnia, dopóki ten pierwszy nie ściszy się do końca.
Peace!
 

sroxer

Banned
Użytkownik
Właśnie sobie zamówiłem tą gierkę :p Ktoś chętny do pogrania ;) ?
 

crasti

Użytkownik
Użytkownik
Fajna rzecz, uwielbiam gry z serii ...Hero ;)
 

tomaszek007

Użytkownik
Użytkownik
wkrotce ma sie pojawic dj hero 2 - zestaw z mikserem plus dwie gry (obie czesci) to koszt ok 280 zł - cena nie wygórowana wiec chyba sie skusze jako fan serii guiatr hero ;)
 

Do góry Bottom