Dlaczego ludzie z Crytek chcą pracować nad Homefront 2?

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Twórcy Crysisa zgodzili się ostatnio stworzyć także sequel Homefronta, który był przyjęty przez graczy dosyć zimno. Skąd taka decyzja?



Jeżeli nie wiadomo o co chodzi, to zapewne chodzi o pieniądze, chociaż oficjalne tłumaczenie jest nieco inne. Mowa jest bowiem o tym, że Homefront, mimo iż nie był dobrze przyjęty, wbił się w świadomość graczy, a sama kampania reklamowa towarzysząca premierze rozpropagowała markę na tyle, że sequel będzie reklamował się już sam. Potrzeba tylko jakości.

Tutaj pojawia się więc kolejny element układanki, czyli Crytek, a dokładniej brytyjski oddział tego studia, który powstał na gruzach Free Radical Design, twórców między innymi Second Sight i TimeSplitters. Jednym słowem - zarówno THQ, właściciel marki, jak i Crytek wierzą, że ludzie Homefronta po prostu lubią, mimo wielu słabych ocen. Avni Yerli, założyciel THQ komentuje to tak:

Pierwsza gra rzeczywiście miała niskie oceny na Metacritic, ale dzięki odpowiedniemu pozycjonowaniu i wspaniałemu marketingowi dotarła do świadomości graczy.

Uważam, że z jakością marki Crytek dodaną do gry wraz z odpowiednią reklamą, można zrobić wielkie zamieszanie w momencie premiery.
Co wiemy o Homefront 2? Niewiele, prócz tego, że jej premiera planowana jest na rok fiskalny 2014 (kwiecień 2013 - marzec 2014) na PC i konsolach, których jeszcze oficjalnie nie ustalono.​

źródło - Gamezilla

Myślę, że Homefront 2 powinien wyjść. Pomimo, że poprzednik nie był zbyt dobrą grą to i tak był potrzebne. Call of Duty i Battlefield potrzebują konkurencji, bo jej brak wpływa tylko na naszą niekorzyść.
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Dla mnie Homefront to badziewie jakich mało. Sequel nie mile widziany...
 

Marszal95

Użytkownik
Użytkownik
Mi tam się nawet podobał ale ja mam zawsze inne zdanie niż wszyscy, także pożyjemy - zobaczymy. Crysis im fajnie wyszedł co też nie wszystkim się podobał.
 

Wheelman

Użytkownik
Użytkownik
Multi bylo fajne, o niebo lepsze niz glosno reklamowane EA i Dice w MOH... MOH tez byl crapuczinem a wychodzi Warfighter.
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
przeszedłem ale nie byłem jakoś mocno zafascynowany. Typowy średniak ale znacznie lepszy niż farcry 2 ;P
 

Don Joinciano

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli chodzi o samą kampanię to nie przypominam sobie kiedy grałem w tak naciąganą, nudną i słabo przeprowadzoną historię. Voice acting był, delikatnie mówiąc, niskich lotów, zamiast identyfikować się z bohaterami czułem irytację (chyba jedynie cena telewizora powstrzymywała mnie przed rzutem padem w ekran za każdym razem, gdy wypowiadał się Connor). Z kolei wszystko rozkręciło się w multiku, dawno się tak dobrze nie bawiłem, maksymalny dostępny poziom wbiłem chyba w dwa popołudnia, tak mnie wciągnęła ta gra. Homefrontowi 2 mówię zdecydowanie 'tak', tylko tym razem niech twórcy na prawdę się przyłożą.
 

Kuba5522

Użytkownik
Użytkownik
Jakkolwiek ja kampanię łącznie zaliczyłem ze 3 razy,i była znośna,to jak kolega wyżej bardzo sobie upodobałem multiplayer w Homefroncie.Także jestem dobrej myśli.
 

Marf

Użytkownik
Użytkownik
Dla mnie Homefront to największy nie wypał w historii FPSów.
Po dwóch misjach w singlu i paru meczach online pozbyłem się tej gry.
 

Bastardo

Użytkownik
Użytkownik
No co tu dużo mówic Homefront mial niesamowity materiał na cudowna gre, ale wyszło jedno wielkie "shit". Misje były moze i jeszcze ale AI koreanców to porażka, dużo błędów itp itp ale wierze, że jest szansa by 2 spod innego studia była ok i tak jak pisali poprzednicy BF i COD nie ma przeciwników a to nie dobrze
 

Hawok

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
dupicie fleki, gameplay wiadomo cudów nie było, ale misje co najważniejsze zróżnicowane i ciekawe, fabuła bardzo dobra :)
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom