• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Dlaczego (nie) przerobiłeś konsolę/i?

Bazajaytee

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Tak jak w temacie, dlaczego zdecydowaliście się na nieprzerabianie bądź na przeróbkę Xboxa?

Np. Przerobiłem, bo nie gram na Live i nie chcę wydawać kasy na oryginalne gry.:)

Np2. Nie przerobiłem, ponieważ szanuję twórców gier i nie chcę niszczyć rynku, ściągając nielegalne kopie.:)

I proszę Was, nie wszczynajcie kłótni!

zdecydowałem się na przeróbkę konsoli z paru powodów:

1.Nie jestem milionerem i nie sr.. pieniędzmi tak więc nie stać mnie po 200zl dawać za grę.
2.Jestem zaawansowanych internautom od 4 lat a w sieci p2p siedze od 3 lat i jest to moje hobby,dla tego postanowiłem przerobić konsolę.
3.Po trzecie to powiem tak oryginał gry 200zl a ja mam za 15h grę za friko na dysku+okładka dvd box 1zl+wydrukowanie okładki no dajmy na to 1zl+płyta DVD+R DL 6zl tak więc za 8zl mam tą samą grę co miałbym za 200zl.
4.Po czwarte to rzeknę tak!Gram offline i dlatego chciałem przerobić konsolę.

na koniec pozdro dla wszystkich użytkowników ze zmodyfikowanym firmware

Mentes.

soulboss1

Użytkownik
Użytkownik
przerobiłem bo lubie grać ale gry są nie warte takiej kasy ile za nie chcą więc to oni nas chcą okraść bo nawet sie nie starają niektórych gier robić dobrze:)gry za które warto było dać kase to cod: mw2 i fifa 10

Archont666

Użytkownik
Użytkownik
Miałem przerobioną konsolę lecz sprzedałem po banie i złapaniu następnie RoD-a.

Tą co teraz mam nie przerobie.A dlaczego? Pierwsze.Dlatego,iż w razie usterki mam gwarancję.Po drugie.Nie lubię grać non stop offline,taka zabawa znudziła już Mi się.Gry kupuje zwykle z 2 drugiej ręki,zwykle nie przekraczają nawet bariery 80zł,lecz zdarza się kupić nowość za te 200-250zł.

Mam to gdzieś,każdy radzi sobie sam.Ja wybrałem legalne gry (przynajmniej na Xboxa) Pozdro dla wszystkich graczy.

1.Nie przerobiłem ,i jestem zadowolony ,kupuje oryginały z Allegro bądź wymieniam się grami i nie jestem milionerem.
2.Gram przez XBL ,dlatego gra długo cieszy ,przykład np.PES6 gdzie ciągle jest wielu grających online,gra liczy sobie już chyba ponad 3 lata
3.Nie martwie się o bana.
4.Dostęp do nowości (dema)
5.Gwarancja
6.Konsola nie otwierana (mniejsze prawdopodobieństwo uszkodzenia konsoli.
7.DLC szkoda ,że nie wszystkie(może jak będzie PL XBL ?)

P

Pawlllosss

Guest
Nie przerobiłem,bo:
1.Gwarancja
2.Gra na live
3.Gra na live po raz drugi
4.Wspieranie rynku i satysfakcja

popo601

Użytkownik
Użytkownik
1. Przerobiłem bo gry są zdecydowanie za drogie jak na nasze zarobki
2. Za XBL i tak trzeba płacić żeby grać on-line
3. Brak BXL w polsce wiec M$ ma nas głęboko w D...
4. Konsola za bardzo awaryjna żeby kupować kosmicznie drogie oryginalne gry, a grę ściągam w 2.5 godz. i już gram
5. A po piąte to trzeba było konsole zabezpieczyć tak jak PS3 to by piractwa nie było
6. Jak kupię trzecią konsole z kolei to też przerobię :) i basta .. bo ta też pewnie nie wytrzyma więcej jak 2 lata.

adrionoPL

Użytkownik
Użytkownik
Nie przerobiłem. Nawet o tym nie myślałem. Wiem że to do piratów nie uderza ale szanuje prace twórców. Jak jest kogoś stać na konsole, to i stać kogoś na gre. Co za problem odłożyć ze 150zł i kupić używana gre? To nie jest nie możliwe. A potem wymienienic się kimś na inną gre. Potem znowu itd. Oczywiscie nie sądze żeby M$ nagrodził jakos graczy za to że sie piractwo zmniejszy, inna sprawa że sie nie zmniejszy. Pozatym mam Golda na rok to troche go szkoda :)

marcinkos

Użytkownik
Użytkownik
Nie przerobiłem - bo lubię ONLINE Konto Gold 13 m. (i jak puka ktoś do drzwi od domu to wiem że puka do mnie, a nie po mnie)

Jak Nie Masz Kasy Na Gry To Z X'a Sciągaj Dema
Ja Nie Przerabiam Tej Konsoli Bo W gRE wCHODZI mIEDZY Innymi :
Multiplayer,Darmowy Net

Ankoholik

Xbox One
Xbox One
Pomocnik
Użytkownik
Przerobiłem,bo

1.Nie mam tyle kasy aby zaspokoić swoje potrzeby growe.
2.Gram w dużo gier,często niektóre nie są dostępne w polsce.
3.Łatwy dostęp do gier/przeróbek itp.Przerabianie/elektronika/soft-hardware jako część moich kompetencji zawodowych :D
4.Płacę za live + DLC więc jakoś sie rekompensuję dla MS i nabijam im statsy do walki marketingowej z SONY.
5.Ogólnie jestem internetowy i nie płacę.

Pozdro

PS:Jeszcze dodatkowy argument to taki,że teraz można grać w dużo kopii gier i to po sieci,za 2 lata na nowej generacji ten precedens na pewno się ukróci ,więc korzystam póki mogę.

adidas2009

Użytkownik
Użytkownik
Nie przerobilem poniewaz:
- gra po sieci jest bardzo ciekawa, wystarczy FIFA 10 i jest zabawa.
- gry szybko tanieja.
- jak wybierasz gre tzn ja kupujesz to z zamiarem grania w nia.
- lubie patrzec jak polka z grami sie powieksza.
- niestety nie moge powiedziec ze nie okradam tworcow, bo kupuje tylko uzywki.

Grzechu Oo

Użytkownik
Użytkownik
Póki co nie mam zamiaru przerabiać konsoli, gry może i do tanich nie należą ale osobiście nie potrzebuje ich dużo naraz, a raz na jakiś czas mogę sobie pozwolić na zakup jakiejś używanej. Oczywista kwestia dla mnie jest to, że chce mieć gwarancje, nigdy nie wiadomo co sie tanie, a i bana tez nie chce dostać.

Mam 2 konsole. Jedna przerobiona, druga nie. Gram na nie przerobionej. Dzięki temu mam dostęp do live. A dzięki dostępowi do live mogę grać online co według mnie 70% frajdy. Po za tym jak sobie upatrze jakąś grę to zawsze sobie ją ściągam jako demo i sobie gram a potem zastanawiam czy kupować. Na nie przerobionej mam więcej gier no ale bez live nie ma gry :).

HarryOnALeash

Użytkownik
Użytkownik
Nie przerobiłem, ponieważ słyszałem, że przerobiona konsola krócej chodzi, mam konto xbox live, szanuję twórców gier,lubię od czasu pograć w sieci z innymi graczami (a wiadomo, że jakbym przerobił to mógłbym o tym zapomnieć) jestem także kolekcjonerem i lubię kupować oryginalne gry. To chyba wszystko

tyra96

Użytkownik
Użytkownik
Przerobiłem bo nie mam tyle kasy na gry. Gra 200zł do 20h rozrywki a w moim mieście nawet nie ma sklepu z grami na Xbox 360 i PS3.

Do góry