DLC do Left 4 Dead 2 i polityka Microsoftu

Dominus PL

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Pecetowcy (i macowcy!) w dodatek Cold Stream już grają, natomiast właściciele Xboksa 360 muszą jeszcze poczekać. Jak długo?



Rozszerzenie do Left 4 Dead 2 o nazwie Cold Stream na pecetach i Macach jest darmowe i zgarniecie je automatycznie, pobierając aktualizację na Steamie. Gorzej mają użytkownicy Xboksa 360...

Nie dość, że dla nich DLC darmowe nie będzie (cóż, taka polityka Microsoftu), to jeszcze muszą na nie dłużej czekać. Dodatek udostępniony zostanie dopiero w przyszłym tygodniu i zapłacicie za niego 560 MSP. Niby niewiele, ale irytować może fakt, że pecetowcy dostają to samo, ale za darmo. Życie nie jest sprawiedliwe.

W skład DLC Cold Stream wchodzi pięć kampanii: Cold Stream, Blood Harvesr, Crash Course, Dead Air, Death Toll i No Mercy.

źródło : Gamezilla
 

horacy4

Użytkownik
Użytkownik
Dlatego jest JTAG/RGH :chuncky:
 

Simo

Użytkownik
Użytkownik
Dlatego jest JTAG/RGH :chuncky:
Tak oni mają swoją politykę, a my mamy swoją :p
 

Jax9000

Użytkownik
Użytkownik
A więc powiadasz microsoft że masz problem z piractwem...?
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Jakoś zbytnio mnie to nie boli jak chodzi o to DLC ponieważ nie grałem nigdy w L4D (czy to w 1 czy we 2). Lecz inna sprawa jak chodzi o politykę M$.. To co ogólnie się dzieje z DLC jest po prostu żałosne, próbują naciągać graczy na jak największe koszty.
Gra+DLC+Gold..
 

President

Użytkownik
Użytkownik
Microsoft patrzy tylko na $$
 

-->rysia

Użytkownik
Użytkownik
Po woli zaczynam żałować że nie kupiłem ps3, oszczędził bym, dużo
 

-->rysia

Użytkownik
Użytkownik
*powoli
 

Piotrek ELO

Użytkownik
Użytkownik
@Up co nas to obchodzi

Ale co do tematu to faktycznie robią nas w balona np. w takim GoW3 że pierwszy dodatek był na płycie a trzeba było zapłacić 800MSP. :/
 

Facepalm

Użytkownik
Użytkownik
Mam grę na PC i na Xboxie,na PC gra jest o niebo lepiej i więcej ma się z frajdy gry nic na xie
 

OPTIM xD

Użytkownik
Użytkownik
Ale co do tematu to faktycznie robią nas w balona np. w takim GoW3 że pierwszy dodatek był na płycie a trzeba było zapłacić 800MSP. :/
Pierwszy dodatek Gears of War 3 był na płycie.... Skąd masz takie informacje. (o_O)

No trudno będę miał kase to zakupię MSP i ten dodatek zagości na mojej konsoli...
 

Do góry Bottom