DLC dorzuci nowego towarzysza do Bioshock: Infinite

Ejzo

Użytkownik
Użytkownik


Jeżeli towarzystwo Elizabeth już cię znudziło, to mam dla ciebie dobrą wiadomość.

Informację o tym, że do BioShock: Infinite szykowana jest nowa postać zdradził profil w serwisie LinkedIn Michaela Shanana, jednego z głównych animatorów pracujących przy grze.

Informacja już zniknęła z profilu, ale wcześniej można było przeczytać, że Shanan pracuje nad animacjami nowego niezależnego towarzysza do Bioshock: Infinite.

I tyle, więcej informacji nie ma. Osobiście nie obraziłbym się, gdyby okazało się, iż Elizabeth ma wyuzdaną siostrę-bliźniaczkę. Tak tylko mówię...
 

L4mia

Użytkownik
Użytkownik
taaa i tylko tyle? pewnie płatny dlc - a gdzie alternatywne zakończenia lub/i dodatkowe misje???
na grzyba nam taki dodatek
 

LordLotr

Użytkownik
Użytkownik
A wiadomo juz moze kiedy wyjdzie bo sie kisi ten season pass a pogralbym jeszcze

Wysłane z mojego X10i za pomocą Tapatalk
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
@LordLotr myślę, że się nagrasz bez problemu, ale dziś, nie jutro, ale zapewne w tym roku. Dla dodatkowych skórek by nie wydawali Season Passa, który szczęśliwą drogą Polacy dostali za darmo. Wydanie takiego passa i oczekiwanie za niego sporych pieniędzy na pewno wiąże się ze sporą zawartością.
 

LordLotr

Użytkownik
Użytkownik
Ogólnie jestem fanem serii całej wiec ten pass byl tylko miłym dodatkiem do pre-orderu. Poczekam, nie spieszy mi sie mam w co grac:)

Wysłane z mojego X10i za pomocą Tapatalk
 

Do góry Bottom