Długie włączanie RGH

rustin

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Xbox 360 rgh slim przerobiony ponad rok temu. Od kilku tygodniu coraz dłużej się uruchamia, czasami kilka sekund a coraz częściej kilka minut za nim pokaże się logo. Wcześniej działała bez problemu.
Na konsoli jest Aurora i po nie widać, że wolniej chodzi bo po uruchomieniu stopniowo wczytuja się okładki nie tak jak kiedyś od razu.

chrabonszcz

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
to nie jest wina aurory tylko wersji konsoli.
slimy zawsze długo się uruchamiały a to, że się przedłuża z każdym strzałem spowodowane jest zwiększającą się ilością tytułów które wrzucasz na dysk
mój Jasper odpala od strzała. konsola SLIM kolegi odpala się tak że do kibla zdąży się skoczyć, ogarnąć 'dwójeczkę' i po umyciu rączek i powrocie trafia się jeszcze czarny ekran.
jego wersja to corona, nie wiem czy twoja też ale ogólnie RGH na slimach to masakra :]

rustin

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nie zgodzę się bo jak pisałem od zawsze miałem dysk pełen gier nie mniej czy więcej jak teraz a problem wystąpił dopiero teraz, rok było ok

Może jakaś pamięć wyczyścić czy coś?

chrabonszcz

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
możesz ale ja i tak upieram się że to wina wersji konsoli.
w tej przeróbce znaczenie ma nawet długość kabli i sposób ich położenia, być może jakiś kabelek się obsunął ze swojego miejsca i już nie będzie tak działało jak wcześniej
obeznani w temacie potwierdzą moje przypuszczenia

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Zrób test wycią dysk i zobacz czy będzie do logo startowac szybciej. Jelsi tak znaczy że dysk do śmieci. Jeśli nie, to można poprawić ułożenie przewodów sprawdzić jaki glitcher zastosowano(wymienić). Co do działania aurory wgrać ja ponownie

Do góry Bottom