DmC Devil May Cry - demo już dostępne na Xbox Live

JaZz

PlayStation 4
Ryżownik
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Demo nowej odsłony serii Devil May Cry, zgodnie z wcześniejszą obietnicą, pojawiło się właśnie w sieciowej usłudze konsoli Xbox 360. Właściciele PlayStation 3 muszą poczekać na nie do jutrzejszego popołudnia.



DmC Devil May Cry w wersji demo na Xboksie 360 przez pierwszy tydzień jest dostępny dla abonentów Xbox Live Gold – w przyszły wtorek będą mogli je pobrać pozostali zainteresowani. Jutro natomiast próbka trafi na PlayStation Network.

Demo DmC Devil May Cry pozwala przetestować dwie misje, a podczas jednej z nich stawimy czoła wielkiemu bossowi. Po ukończeniu zabawy zostanie odblokowany dodatkowy poziom trudności, Son of Sparda, stawiający przed graczem jeszcze większe wyzwanie. Umożliwiono ponadto ulepszanie broni.

DmC Devil May Cry zadebiutuje 18 stycznia. Wówczas gra trafi na Xboksa 360 i PlayStation 3. Planowana jest także edycja na PC. Capcom zapowiedział już Vergil's Downfall, czyli DLC, które ukaże się jakiś czas po premierze gry.

DmC Devil May Cry - demo już dostępne na Xbox Live; jutro pojawi się na PlayStation Network - gram.pl

...Dawno nie grałem w dobrego slasher'a. Pokładam spore nadzieje w tej producji. Demko właśnie zasysam..
 

seba1415

Użytkownik
Użytkownik
Zassałem, pograłem, jest OK! Sam Dante o którego charakter wszyscy się bali nie jest taki zły, ale jego wyraz twarzy? Heh śmiać mi się chce jak na niego patrze, dużo bardziej wolałbym tego z trailera. Teraz go trochę według mnie zmienili. Demko po Polsku, dialog między bossem sekretnym składnikiem a Dante hmm... błyskotliwy nie był.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DJDIDO88

Użytkownik
Użytkownik
nie przepadam za grami tego typu, demko pobrałem zagrałem i wiem że na pewno nie zakupię. Niektóre teksty fajne, szczególnie z bossem, ale niekiedy mocno przesadzone.
 

JaZz

PlayStation 4
Ryżownik
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
DMC jak DMC:p W demko pograłem. Na pewno w pełną wersję zagram. Czy ukończę? To się okażę.
 

nakoz

The Legend
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Różnica między postami powyżej: jeden nie zakupi a drugi zagra ale nie wie czy skończy... Jak bym miał zmarnować tylko verbatima też bym zaryzykował a tak to na pewno nie zakupię !
 

adam DL

Banned
Użytkownik
Czy zna ktos utwory z dema ??
 

Do góry Bottom