Do Karkand wybierzemy się w grudniu

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl


Premiera Battlefielda 3 za nami, Vergil jest w trakcie ogrywania gry by wyrobić się z recenzją w ten weekend. DICE wraz z Electronic Arts przeżywają nawał problemów z niedziałającymi Online Passami, Battlelogiem i serwerami. Nie przeszkadza to jednak w podania szczegółów DLC do gry i wypuszczenia z niego nowych screenów...

Back to Karkand ukaże się w grudniu i zawrze następujące nowości:

  • Nowe mapy: Strike At Karkand, Wake Island, Gulf Of Oman, Sharqi Peninsula
  • 5 nowych nieśmiertelników
  • 5 nowych trofeów
  • 3 nowe pojazdy: DPV, BTR-90, odrzutowiec F-35B STOVL
  • 10 ikonicznych broni Battlefield
  • Nowy system w którym gracze mogą współpracować by zdobywać osiągnięcia
  • Premiera w grudniu

Poniżej możecie dodatkowo zapoznać się z obrazkami z nadchodzącego dodatku.













źródło
 

KuBaNPL

Użytkownik
Użytkownik
Ehhh szkoda że mam zwykłą wersję BF'a ze sklepu. No cóż obejdę się smakiem :) Bo za punkty raczej tego dodatku nie zakupie.
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Już się nie mogę doczekać :)

Ważne ze będzie za free ;)
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Mapek nigdy za wiele ;D Oby były jakieś budynki do całkowitego wyburzenia
 

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Już się nie mogę doczekać :)

Ważne ze będzie za free ;)
W jakim sensie za free? Chyba tylko dla tych którzy zakupili limitkę (co oznacza że zapłacili za niego) :D
 

Bazajaytee

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Dobra data, akurat będzie coś nowego na święta :)
 

uszyneq

Użytkownik
Użytkownik
zawsze to cos i jak zawsze platne..
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
W jakim sensie za free? Chyba tylko dla tych którzy zakupili limitkę (co oznacza że zapłacili za niego) :D
No właśnie nie zapłacili. Wersja w pre orderze z Karkandem kosztowała mnie 130 zł, a teraz zwykłe edycje również kosztują po ok. 130 zł :) Więc za darmo jest jak dla mnie :p
 

Dzokej

Użytkownik
Użytkownik
akurat na swieta :) mi to pasi :)
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Mapek nigdy za wiele ;D Oby były jakieś budynki do całkowitego wyburzenia
Oj nie wiesz co mówisz w America's Army 2.0 jest od groma map i np przychodzi dzień meczu mapa jest losowana i trafiasz na taką którą w życiu nie widziałeś, a przeciwna drużyna gra na niej co 2 dzień, choć w BF3 nie będzie raczej lig z racji braku serwerów prywatnych.
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
...w BF3 nie będzie raczej lig z racji braku serwerów prywatnych.
Mają być razem z patchem, a wcale się nie zdziwię jak dopiero go dadzą przy Karkand :)
Trzeba będzie do końca listopada odblokować wszystko co jest i poznać mapki, a w grudniu się szykować na nowe tereny :D
 

65userow

Banned
Jak się bdzie miało go za free to warto sprawdzić :)
 

MixMachine

Użytkownik
Użytkownik
Przez chwile myślałem, że chodzi o Zanarkand i o FFX :/
 

RSA

Użytkownik
Użytkownik
The Battlefield 3 Back to Karkand Expansion Pack will be released in December for 1200 Microsoft Points, and is obviously free for anyone who purchased the Limited Edition of the game.
Link
 

kj5

Użytkownik
Użytkownik
1200msp to zbyt duża cena za jakiekolwiek DLC, nawet za takie. Dla mnie karkand ma wartość głównie sentymentalną, w BF2 mam przegrane ponad 300h i głównie na serwerach infantry, karkand only 24.7 Także dodatek kupie ale albo za tanie punkty albo jak stanieje.
 

DJDIDO88

Użytkownik
Użytkownik
spodziewałem się ceny 800MSP, już nie zamawiam w mniejszych sklepach internetowych gier. Przez to otrzymałem wersję zwykłą a nie Limitke jak miało być.
 

Don Joinciano

Użytkownik
Użytkownik
No właśnie nie zapłacili. Wersja w pre orderze z Karkandem kosztowała mnie 130 zł, a teraz zwykłe edycje również kosztują po ok. 130 zł :) Więc za darmo jest jak dla mnie :p
Ja kupiłem klucz za 65zł, dodatek pewnie będzie kosztował w granicach 50-60zł więc na jedno wychodzi. :p
 

4Fun

Użytkownik
Użytkownik
szkoda, że dopiero w grudniu ;p już nie mogę się doczekać, w końcu za free
 

heniutek

Świeżak
Świeżak
Przydalalaby sie mapa w stylu Port Arica
 

Makavel

Użytkownik
Użytkownik
Elegancko, bo dostanę ten dodatek za darmo :)
 

Do góry Bottom