Do tych co kupuja konta z allegro ...

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

warone

Banned
Użytkownik
Informacja dla użytkowników zamierzających kupić / już kupujących profile/konta na allegro .

Uważajcie na konta sprzedającego :
http://allegro.pl/show_user.php?uid=42253589

Konta dostają dożywotniego bana to znaczy na 9999 lat :)

Gry działają dalej po ustawieniu na Home przez pewien czas ale na profil juz się nie zalogujecie .

Czy niesie to jakieś dalsze konsekwencje tzn na nasz profil lub tez konsole ? Tego nie wiem , czy to indywidualne przypadki tego sprzedawcy czy to samo może być na innych kontach u innych sprzedających trudno powiedzieć .

Od razu uprzedzam jest to post czysto informacyjny dla użytkowników dlatego umieszczony w tym miejscu .

Każdy dokonuje własnych wyborów i jest za nie odpowiedzialny dla tego jezeli temat będzie aktywny to prosił bym bez kłótni i ewentualnych docinek typu (dobrze wam tak , jest okres rozliczeniowy MS i bierze się za to itp) bo to nie są przyczyny. Nie mniej uważajcie co kupujecie bo może cos się zmieniło i konta zaczęły przeszkadzać komuś .

Post zamieszczam jako że to chyba pierwszy mi znany przypadek faktycznego bana na Xbox one /xbox live .







 
Ostatnia edycja:

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
daj jakiś screen tego ''bana'' na koncie.
Na email rozliczeniowy albo ten co jest na outlook powinien przyjść powód bana.
 

Fixxxer1

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Kolega na innym forum opisał przypadek bana na konsolę PS4:
http://www.retroage.net/forum/viewtopic.php?f=88&t=6825
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Że SONi banuje za lewe karty to wiadomo nie od dziś.
 

warone

Banned
Użytkownik
Edytowane , musiałem odpalić PC bo z tel nie moglem specjalnie obok karta z XBOXFORUM by nie było ze zdjęcia z netu .
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
MarketPlace Theft i wszystko jasne banik za złodziejowanie kartami na store.
Dobrze ze tylko na konto a nie na konsole.
 
Ostatnia edycja:

amisz86

Użytkownik
Użytkownik
A ban jest na konto na którym była gra czy na główne też ?
 

orso

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Pomocnik
PSforum.pl
Powinien być na konsole i cwaniaczki i janusze by się nauczyli....
 

MolKiller

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Skoro jest to pewne ze banuja to ja bym temat proponowal umiescic w bardziej eksponowanym miejscu.

Send from Honor 7
 

warone

Banned
Użytkownik
A ban jest na konto na którym była gra czy na główne też ?

Na konsoli wybijało że konsola została zbanowana na Xbox live .

Na koncie jak widac pisze juz tylko o koncie .

Konto nie jest moje dostałem tylko dostęp w celu sprawdzenia co się stało od osoby która ma małe doświadczenie z konsolami i mnie o to poprosiła.

Jego konto jak i konsola nadal działają czy jednak ktoś poniósł poważniejsze konsekwencje tego nie wiem .
 

mac_abra

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
No tak jak w zegarku oj znowu się biadolenie zacznie....a najśmieszniejsze jest to że odbije się jedynie na naiwnych ludziach którzy napychają kasę złodziejom i krętaczom .


tap tap
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Że SONi banuje za lewe karty to wiadomo nie od dziś.
To mało powiedziane - już zaczęli to zgłaszac na policję i właściciele kont są wzywani na komendę pod zarzutem paserstwa ;-)

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
 

mac_abra

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
I MS tez powinien dla przykładu może wtedy nie jeden Janusz by z kupą chodził.
tap tap
 

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jak dla mnie to powinni im całość bazować nie tylko profil ale również konsole

Wysłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
I jak tu teraz kupić używane Ps4 skoro banują konsole, BAN może wlecieć za dzień, tydzień albo pół roku a kto wie co robił poprzedni właściciel i też poprzedni właściciel może powiedzieć że to osoba która kupił konsole kombinowała z kontami.
 

Jenx

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Mi znajomy powiedział że znała takiego gościa z kontami na xbox one i w ciągu 3 dni zarobi 40 tys. złotych.
 

warone

Banned
Użytkownik
Nie zapominajmy ze praktycznie wszyscy polscy sprzedawcy na allegro to pośrednicy więc czy to oni takie pieniadze zarabiają ? Wątpię .

Co do życzenia banow dla użytkowników kont dla mnie osobiście jest to typowa polska zawiść . Nie każdego stać na kupowanie pomimo ze posiadają xboxy za 2 tys.Inni nawet nie są świadomi tego co kupują co z reszta widzimy na forum codzienne tłumaczenia czym są konta skąd pochodzą itp itd. Co powinni ewentualnie robić to blokować konta na których zostały zakupione gry i zakazać na allegro sprzedawania i tyle . Dla czego maja banowac graczy profile czy ich konsole ? Przyjdzie ktos do was z niby swoim profilem zagra a wy dostaniecie Bana fajnie by nie bylo prawda. Połowa wie ze są to lewe konta druga połowa nie wie, jedni szukają tańszego rozwiązania inni maja swoje powody które nas nie dotyczą wiec wpisy typu powinni banowac konsole są po prostu słabe. Osoby które kupuje tego typu konto powinny jedynie się liczyć z blokada gier z kont i utrata pieniędzy i tyle. Nie płakać później na forum i nie zakładać miliona tematów o tym ze gra z konta nie działa .
 

orso

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Pomocnik
PSforum.pl
Fala banów konsol była by przestrogą dla każdego który, na cudzym nieszczęściu chciał się dorobić ( nie oszukujmy się kradną karty kredytowe i okradają ludzi z ich pieniędzy ) na forum było to już setki razy tłumaczone, co innego jak ktoś sprzedaje konto z grami zakupionymi legalnie i opłaconymi własnymi środkami. Uczestnicząc w takim procederze jesteśmy współwinni jako zwykła paserka, kto o zdrowym podejściu uwierzy że ktoś robi promocję na najnowszy tytuł sprzedając go za 1/4 ceny rynkowej śmierdzi na kilometr. Nieznajomość tematu powinna tym bardziej zmusić ludzi do poszukania informacji czemu tak tanio ktoś potrafi sprzedawać gry. Sam MS daje furtki do oszczędności brakiem regionalizacji i możliwością kupna gry na danym rynku gdzie jest w danym momencie jest o wiele taniej niż u nas.
Jeśli dany człowiek kupił jeden profil nieświadomie to kara ban na profil jest słuszna i wystarczająca, natomiast dla cwaniaków co każdy tytuł w taki sposób kupują ban na konsolę jest jak najbardziej zasadny. Do tej pory moim zdaniem MS zbyt łagodnie traktuje oszustów jakby sami nagłośnili i zapowiedzieli falę banów za to w mig by ludzie na oczy przejrzeli i przestali kupować takie konta, gry, xbl itp. Zawiść nie ma nic do tego...
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Nie zapominajmy ze praktycznie wszyscy polscy sprzedawcy na allegro to pośrednicy więc czy to oni takie pieniadze zarabiają ? Wątpię .

Co do życzenia banow dla użytkowników kont dla mnie osobiście jest to typowa polska zawiść . Nie każdego stać na kupowanie pomimo ze posiadają xboxy za 2 tys.Inni nawet nie są świadomi tego co kupują co z reszta widzimy na forum codzienne tłumaczenia czym są konta skąd pochodzą itp itd. Co powinni ewentualnie robić to blokować konta na których zostały zakupione gry i zakazać na allegro sprzedawania i tyle . Dla czego maja banowac graczy profile czy ich konsole ? Przyjdzie ktos do was z niby swoim profilem zagra a wy dostaniecie Bana fajnie by nie bylo prawda. Połowa wie ze są to lewe konta druga połowa nie wie, jedni szukają tańszego rozwiązania inni maja swoje powody które nas nie dotyczą wiec wpisy typu powinni banowac konsole są po prostu słabe. Osoby które kupuje tego typu konto powinny jedynie się liczyć z blokada gier z kont i utrata pieniędzy i tyle. Nie płakać później na forum i nie zakładać miliona tematów o tym ze gra z konta nie działa .
Święta racja.

Sam kupiłem jeden taki profil z czystej ciekawości jak to działa.. akurat był to profil z Wolfensteinem (nawet nie szło przypisać konta domowego). Pograłem ze 1 tyg. (z wielkimi przerwami) po czym w ogóle nie grałem. Tydzień z grą przekonał mnie, że gra jest warta świeczki. Akurat w czarny piątek (o ile dobrze pamiętam) była promka z Wolfem + DLC i zakupiłem sobie na moje prywatne konto.

To, że mi bloka dają na zakupione konto z allegro nie ziębi mnie i nie parzy. Kupiłem je z nastawieniem, że pogram max 2 tyg i zadecyduje czy inwestuje w pudło czy też nie.. - akurat trafiła się cyfra w fajnej cenie z dodatkiem dlc.

Dlatego jak chodzi o ban profilu z zakupioną grą to rozumie. Tutaj każdy podejmuje ryzyko wywalenia kasy w błoto, kupując daną grę za 40% jej wartości.
 

mac_abra

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Przy kolejnej aktualizacji będzie wprowadzone samozniszczenie procesora za używanie takowych kont. Według mnie to kowalski nie jest tu niczemu winny to tak troche jak z dragami złapią cie z gibonem i masz wyrok a kto na tym najbardziej zarabia śpi spokojnie. Tutaj należało by zacząć szukać przyczyny.
tap tap
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom