Dobre rady na początek

maciek2009

Świeżak
Świeżak
Witam wszystkich. Założyłem to konto w imieniu syna i córki. Mam do Was prośbę. Od wczoraj przesiedliśmy się z poczciwej 360 na ONA S i chcielibyśmy abyście napisali, podpowiedzieli co można wycisnąć z tej konsoli jakie ma możliwości, co zmieniać itd. Dzieciaki mają 8 i 13 lat myślę ze temat ogarną. Ja o ile mi pozwolą dojść do konsoli to gram w swoje ulubione tytuły ale coraz mniej niestety obowiązki. Wszystkie sugestie i podpowiedzi mile widziane z góry Wielkie Dzięki. Pozdrawiam wszystkich maniaków Marcin.
 

pluto26

Xbox One
Xbox One
Pomocnik
Użytkownik
Witam , w konsoli nic nie zmienisz i nic nie wycisznies jak było w przypadku 360. Przyjemnej gry.
 

Matadrox

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Eh. Czasy naszej beztroski minęły, na rzecz beztroski naszych pociech[emoji5] i dobrze w zasadzie. Co byś chciał wyciskać z konsoli i w jakim celu?
 

maciek2009

Świeżak
Świeżak
Nawet nie wiem co można. Wczoraj zdążyłem zrobić wszystkie aktualizacje, zainstalować Forze 3 , Fife 17. A od rana młody już pykał w Fifke przed szkołą. Córa już zapowiedziała ze Forza jest jej i tyle, może uda się wieczorem zobaczyć to i owo.
 

Matadrox

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No tematu grania przed jak i zaraz po szkole, nie będę komentował. Wrrr. Po aktualizacji konsola jest zdatna do użytku i nic jej więcej nie potrzeba. Tylko grać[emoji5]
 

maciek2009

Świeżak
Świeżak
To tylko dziś tak wyjątkowo przed szkołą a tak to jest pod kontrolą. A jakie gry polecacie? Nie jestem fanem Fify.
 

pluto26

Xbox One
Xbox One
Pomocnik
Użytkownik
A co ciebie interesuje jaka tematyka.
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
chcielibyśmy abyście napisali, podpowiedzieli co można wycisnąć z tej konsoli jakie ma możliwości, co zmieniać itd
Panie Marcinie z konsoli się nic nie wyciska bo to nie komputer PC, tutaj można zainstalować różne programy np. VLC Media Player i oglądać filmy.

To tylko dziś tak wyjątkowo przed szkołą a tak to jest pod kontrolą. A jakie gry polecacie? Nie jestem fanem Fify.
Co do gier to polecam się zapoznać z usługami EA Access i Xbox Game Pass, gier od groma z małe pieniądze.
 

Matadrox

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Chodzi o gry wspólne czy tylko dla Ciebie? Co do drugiego to nie pomogę, ale kręgle z sport rivals są doskonałą wspólną rozgrywką. Naprawdę przednia zabawa.
 

maciek2009

Świeżak
Świeżak
Obowiązkowo Wiedźmin. Lubię gry jak Dante Inferno, Darcksiders. Strzelanki też.
 

maciek2009

Świeżak
Świeżak
Raczej dla siebie. Mam Diablo 3 ale syna to po godzinie nudzi on tylko FIFA i Minecraft.
 

maciek2009

Świeżak
Świeżak
Mam Access kod zdrapkę na miesiąc. Czy to się później przedłuża jak Gołda bo też mają dzieciaki
 

Do góry Bottom