Dobry pendrive do Xboxa 360 ?

radzion18

Użytkownik
Użytkownik
Witam, zakupiłem takiego pena Patriot Supersonic Boost XT 16GB USB 3.0 - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD proszę powiedzieć czy będzie on dobry do instalacji gier np GTA 5.
 

ArabGirl

Dziewczyna
Dziewczyna
Użytkownik
Pendriva tak,ale z tego co mi wiadome to Xbox nie obsluguje USB 3.0 tylko 2.0 ...
 

PidzamaSGaming

Użytkownik
Użytkownik
Pendriva tak,ale z tego co mi wiadome to Xbox nie obsluguje USB 3.0 tylko 2.0 ...
To zle slyszalas bo USB 3.0 dziala wspaniale na X360
Polecam jeszcze aData s102 16GB USB 3.0 - bardzo szybki i tani

Wysłane z mojego MT27i za pomocą Tapatalk 2
 

kusiu

Użytkownik
Użytkownik
xbox360 slim jak i fat myślę również że nie wspiera 3.0 co nie znaczy że nie będzie współpracował jako 2.0 z prędkoscią max 30 mb/s, jeśli się mylę poprawić mnie :)
 

PidzamaSGaming

Użytkownik
Użytkownik
xbox360 slim jak i fat myślę również że nie wspiera 3.0 co nie znaczy że nie będzie współpracował jako 2.0 z prędkoscią max 30 mb/s, jeśli się mylę poprawić mnie :)
Ale dzialac - dziala, nikt tu nie mowi o wspieraniu ale o dzialaniu

Wysłane z mojego MT27i za pomocą Tapatalk 2
 

S3bastian

Użytkownik
Użytkownik
X360 nie ma w sobie koncentratora na MOBO nieobsługującego USB 3.0 :E Pendrive na USB 3.0 bd pracował z maksymalną prędkością łącza USB 2.0 i nie więcej, także jeśli jest okazja to wiadomo, opłaca się wziąć sobie pena z USB 3.0 bo przyda się, ale jak nie to nie ma po co dopłacać jeśli pendrive na USB 2.0 wykrzesa z 10-15MB/s w odczycie to spokojnie styknie dla X'a ;)
 

radzion18

Użytkownik
Użytkownik
Zainstalowałem Gta na tego pena i wszystko pięknie :)
 

Do góry Bottom