Dobry slasher

czeczur3

Użytkownik
Użytkownik
Siemka szukam nowej gierki, a dokładnie gry typu slash:)
Możecie coś polecić??
 

tijs18

Użytkownik
Użytkownik
Z tych, które są dostępne mogę ci polecić

Devil May Cry 4
Ninja Gaiden II
Ninja Gaiden Black

Jeśli chodzi o nadchodzące premiery to z całą pewnością bedą to tytuły takie jak:

Beyonetta
Castlevania: The Lords Of Shadow
Dante's Inferno

.
 

koozyn

Użytkownik
Użytkownik
a ja bym dodał jeszcze Afro Samurai :)
 

_DaRkNeS_

Użytkownik
Użytkownik
A ninja blade ? zapomnieliście :)
 

liroy_ek

Użytkownik
Użytkownik
Ja bym Ci polecił X-men Origins Wolverine :) Myśle że jeden z najlepszych slasherow na X360.
 

KrzQ

Użytkownik
Użytkownik
sporo tego jest
x-blades
n3: ninety nine nights
 

vaski

Użytkownik
Użytkownik
A i ja skrobnę w tym temacie warto zaopatrzyć się w Ninja Gaiden II ? Dużo on odbiega funem, sposobem rozgrywki od Gears of War na PS2??
 

wojtekizi

Banned
Użytkownik
A i ja skrobnę w tym temacie warto zaopatrzyć się w Ninja Gaiden II ? Dużo on odbiega funem, sposobem rozgrywki od Gears of War na PS2??
jest inna, nie można porównywać ninji do krotosa .

tylko że wielu przekreśla tą grę przez naprawdę wysoki poziom trudnosci - dla mnie to +, ale Ty musisz sobie sam odp na to pytanie ; )
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
A i ja skrobnę w tym temacie warto zaopatrzyć się w Ninja Gaiden II ? Dużo on odbiega funem, sposobem rozgrywki od Gears of War na PS2??
raczej God of War:) wg mnie odbiega i mnie nie wciągnął za bardzo. wolverine i DMC4 najlepsze slashery w jakie grałem na Xa:D
 

Ojciec_Dyrektor

Użytkownik
Użytkownik
W DMC4 wkurza backtracking...
 

maclogan

Banned
Użytkownik
A i ja skrobnę w tym temacie warto zaopatrzyć się w Ninja Gaiden II ? Dużo on odbiega funem, sposobem rozgrywki od Gears of War na PS2??
Chyba chodzi o "God of War" na PS2 ? Ninja Gaiden 2 to nieco inna gra niż GoW szczególnie jeśli chopdzi o klimat gdyż rozgrywka jest dość podobna ( ogólna rzeżnia ) NG2 jest bardziej rozbudowany i dłuższy niż GoW , mi osobiście bardziej podoba się NG2 ( oraz NG 1 w którego do tej pory od czasu do czasu gram ) .
 

flesiek

Użytkownik
Użytkownik
wolverine kozak!!
 

glizda360

Banned
Użytkownik
Nie oceniajmy gier po reckach.
Ja np zagrałem w The Simpsons na x360 i bawiłem się świetnie.
Ale żeby nie było ot to ja polecam Ninja Gaiden II
 

hardin

Użytkownik
Użytkownik
DMC4 obowiązkowa i do tego gra po Polsku. Doskonała gra na długie wieczory.
 

kaku

Użytkownik
Użytkownik
DMC4 :) i wolverine
 

czeczur3

Użytkownik
Użytkownik
Hehe dzięki za odpowiedź :)
No to trzeba sie rozejrzeć za Ninja Gaiden II bo wielu z was ten tytuł właśnie poleciło
A Devil May Cry 4 pożycze od kumpla bo chyba miał...:D
 

Maryd

Banned
Użytkownik
x-men Wolverine , ninja blade :)
 

Spychu

Użytkownik
Użytkownik
To ja podam jeszcze może trochę słabsze tytuły:

Golden Axe
Conan
 

no1safe

Użytkownik
Użytkownik
Przy NG2 wzrost poziomu frustracji gracza może doprowadzić do uszkodzenia pada (i szaleństwa)... Gra jest niesamowicie irytująca, przynajmniej dla mnie. Niemniej jednak hektolitry krwi na ekranie i kończyny przeciwników latająca w powietrzu są jak najbardziej godne uwagi .
Odradzam też Ninja Blade - beznadzieja, a połowa gry to QTE.

Z tego co mogę polecić:
Viking: Battle of Asgard (cudowna przemoc, fajny klimat do cięcia przeciwników na kawałki; akcja jest nieco wolniejsza niż przy takim NG, ale dużo przyjemniejsza)
X-Men Origins: Wolverine
 

czeczur3

Użytkownik
Użytkownik
Co do NJ2: Spokojnie jestem dobry w te klocki:DD Nie jestem niedzielnym graczem więc nie ma o co sie martwić. Pozatym lubię wymagające i frustrujące gierki, są o WIELE ciekawsze od łatwiejszych i prostszych gier, no i oczywiście dają tak upragnioną satysfakcję! ^^

Hmm kiedy sflas***e (<--o lol jaki wyraz) konsolę to bede mógł poszerzyć biblotekę o kilka innych tytułów, narazie zadowole sie Ninja Gaiden 2, jutro kupie.:)
 

Do góry Bottom