Dodatek do Red Dead Redemption w drodze

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Jesters

Użytkownik
Użytkownik
Jak poinformowało Rockstar Games na swoim oficjalnym twitterze możemy wypatrywać nowego DLC do Red Dead Redemption który ukaże się ''za kilka tygodni''
Link do Tweeta - http://twitter.com/#!/RockstarGames/status/86213367303389184

 

DJDIDO88

Użytkownik
Użytkownik
czyżby tym razem ufo na dzikim zachodzie?
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ahh, chociaż X360 już nie mam, RDRa tym bardziej, to zapamiętam postać Johna Marstona na bardzo długo, jego życie i jego historię. Chciałbym móc jeszcze raz odegrać jego historię : D DLC na pewno będzie miażdżące bo R* będzie chciało pożegnać tą część (nie mówię że całą serię Red Dead) i cisnąć parą w GTA V :)
 

Tallkido

Użytkownik
Użytkownik
Jakis czas temu pisali ze ten dodatek ma byc za darmo :)
 

cptMichaaX

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
super, to jest gra dla której kupiłem konsole!
 

veins

Użytkownik
Użytkownik
Jeżeli będzie to dodatek wyłącznie jako DLC, to moja konsola chyba pierwszy raz zazna przyjemności z XBL... :D
Myślę, że będzie warto.
 

Don Joinciano

Użytkownik
Użytkownik
Nie zdziwię się, jeśli będzie niedostępny w Polsce jak Legends and Killers i Outlaws to the end (mam tu na myśli poza pudełkowym wydaniem Undead Nightmare).
 

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
Jestem bardzo ciekaw co tym razem. Szczerze mówiąc nawet nie liczyłem , że do tej legendarnej gry jeszcze dodatek wyjdzie...
Mam nadzieję , że będzie to coś tak dużego jak Undead Nightmare , na osobnej płycie , bo niestety sprzedałem RDR , chlip , chlip...
 

Marf

Użytkownik
Użytkownik
No to fajnie.
Ciekawe czy to będzie jakaś pierdoła czy pełny dodatek w stylu Undead Nightmare,jak to drugie to kupie ;)
 

motek

Użytkownik
Użytkownik
Jestem ciekaw co tym razem wymyśli Rockstar :)
czyżby tym razem ufo na dzikim zachodzie?
To by było coś !!!!
 

Baldek

Użytkownik
Użytkownik
No, no. Dopiero niedawno wyhaczyłem RDR i jestem w trakcie rozgryzania podstawki, potem biorę się za Undead Nightmare. Na pewno zaopatrzę się w ten dodatek :)
 

DJDIDO88

Użytkownik
Użytkownik
a może coś w stylu dziki zachód w czasach współczesnych jak w nadchodzącym Call of Juarez: The Cartel
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Bardzo dobra wiadomość. Trzeba będzie zagrać :)
 

RoGu

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli by było to w formie dodatku jak Undead Nightmare to mogli by dać historię Johna jak był rabusiem co wiele osób na forum już mówiło, a jak w stylu reszty dodatków do nie mam pojęcia co to mogło by być
 

OPTIM xD

Użytkownik
Użytkownik
Aaachh RDR gra nad którą spędziłem od groma czasu... dodatek darmowy czy płatny i tak pobiorę.
 

Wonex

Użytkownik
Użytkownik
Oj! Będzie trzeba szykować pamięć specjalnie na ten dodatek. A czy będzie za darmo / płatne to i tak się kupić. Trzeba wspomóc dobrą markę jakim jest Rockstar
 

mitek96

Użytkownik
Użytkownik
Jak ma byc darmowy to nie nastawiajcie się na dlc w stylu undead nightmare, pewnie coś do multi dodadzą i tyle.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom