Dodatki do Wiedźmina 3 (Krew i Wino, Serce z Kamienia)

MattikRO

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Kupię dodatki do Wiedźmina 3 w wersji cyfrowej. Interesują mnie same dodatki bez gry.
 

Krakoos

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Dodatki kupisz tylko w sklepie MS. Nie ma nigdzie kodów na to w sprzedaży i nigdy nie było. Jedyna opcja, że ktoś Ci kupi kod ze strony MS w formie prezentu.
Niestety nie mogę się z Tobą zgodzić droga koleżanko. :) Można jak najbardziej kupić DLC do Wiedźmina 3 u zewnętrznych sprzedawców. Robi tak w UK (oczywiście region nie ma tutaj najmniejszego znaczenia) chociażby Amazon, Game, cdkeys, G2A i wiele innych. Jest z tym jeden, podstawowy problem, a mianowicie wersja gry GOTY zawierająca Serce z Kamienia oraz Krew i Wino kosztuje mniej niż same dodatki kupowane osobno. Nie potrafię tego wyjaśnić, ale widywałem dziwniejsze rzeczy.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Niestety nie mogę się z Tobą zgodzić droga koleżanko. :) Można jak najbardziej kupić DLC do Wiedźmina 3 u zewnętrznych sprzedawców. Robi tak w UK (oczywiście region nie ma tutaj najmniejszego znaczenia) chociażby Amazon, Game, cdkeys, G2A i wiele innych. Jest z tym jeden, podstawowy problem, a mianowicie wersja gry GOTY zawierająca Serce z Kamienia oraz Krew i Wino kosztuje mniej niż same dodatki kupowane osobno. Nie potrafię tego wyjaśnić, ale widywałem dziwniejsze rzeczy.
Usunęłam wpis, bo mi się przypomniało, że kody były dodawane do pudełek z kartami. A co do GOTY to jak ktoś ma zaliczoną podstawę to niestety zapis mu nie pójdzie na GOTY.
 

MattikRO

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mogę również kupić konto z tymi dodatkami (jeżeli nie jest to jakieś konto z allegro i dostanę do niego wszystkie dane).

Ktoś z was może pamięta, czy dodatki były kiedyś na promocji w MŚ Store?
 

rychu8818

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mogę również kupić konto z tymi dodatkami (jeżeli nie jest to jakieś konto z allegro i dostanę do niego wszystkie dane).

Ktoś z was może pamięta, czy dodatki były kiedyś na promocji w MŚ Store?
https://xbox-store-checker.com/pl/game/compare/The-Witcher-3-Wild-Hunt-Expansion-Pass/bv2c3g0nxvpz

Na dole Masz historię ceny. Na dzień dzisiejszy bez promocji za 46 zł z Argentyny https://www.seagm.com/xbox-live-gift-cards-argentina
 

MattikRO

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Z tego co czytałem to z tą Argentyną różnie bywa. Niektórym działa, a niektórym nie.
 

Krakoos

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Z tego co czytałem to z tą Argentyną różnie bywa. Niektórym działa, a niektórym nie.
Argentyna ZAWSZE działa. Bywają problemy z kartami typu Revolut, czy Monzo, ale kupno zdrapek jest w 100% skuteczne.
 

MattikRO

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Argentyna ZAWSZE działa. Bywają problemy z kartami typu Revolut, czy Monzo, ale kupno zdrapek jest w 100% skuteczne.
Ta metoda polega na tym, że zmieniam region, wpisuje kod ze zdrapki, kupuję grę i mam czy trzeba się bawić w jakieś VPN?
 

Krakoos

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ta metoda polega na tym, że zmieniam region, wpisuje kod ze zdrapki, kupuję grę i mam czy trzeba się bawić w jakieś VPN?
Nie trzeba vpn jeśli masz zdrapki
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Nie trzeba vpn jeśli masz zdrapki
Teraz już trzeba mieć. Nie idzie wbić zdrapki bez odpalonego Vpnu, bo wyskakuje kontakt z supportem. Jak odpalisz vpn to wchodzą od razu. Już 2x tak wbijałam w tamtym miesiącu ;)
 

Do góry Bottom