dodatkowe chłodzenie....slim 4gb

millo1986

Użytkownik
Użytkownik
mam pytanie czy opłaca sie montowac dodatkowe chlodzenie do slima 4gb... ? znalazlem pare rzeczy na allegro... C2 COOLER CHŁODZENIE WENTYLATOR KONSOLA XBOX360 (3057771675) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. C1 COOLER CHŁODZENIE WENTYLATOR KONSOLA XBOX360 (3057758904) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. C1 COOLER CHŁODZENIE do KONSOLI XBOX360 FAT ARCADE (2987641253) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. .. a moze ma ktos jeszcze jakies namiary na podobne rzeczy dostepne na innych stronach. Niedawno mialem przegrzanie w starej konsoli Fat i teraz jestem przewrazliwiony. Slim tez sie niezle przegrzewa.. tzn mam przerobka lt 30. i jak gram i plyta smiga w napedzie troche dluzszy czas to konsola jest bardzo goraca.
 

WerJar

Banned
nie opłaca się, Slim ma wystarczające dobre chłodzenie to tylko pogorszy sytuację pozdrawiam ;)
 

TigraTeam

Banned
jak wyżej
 

byczku1998

Użytkownik
Użytkownik
Osobiscie albo trafilem jakas cud miód konsolke premium albo po prostu nie wiem czy sie przegrzewa... po kilki h grania jest ciepla, ale nie goraca :) Nie wiem czemu sie tak boicie ;P
 

millo1986

Użytkownik
Użytkownik
aha.. no dobra dzieki... moze ktos cos jeszcze dopowie,.. a tak z innej beczki.. to czy oplaca sie cos podstawic pod konsole zeby lepiej oddychala>? od spodu
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
Slim się mocno nagrzewa na kratce, to normalne.
I nie rób nic z chłodzeniem w slimie, ono jest dobre, nie trzeba tego ulepszać..
btw. te coolery co podałeś są do konsol FAT :)
 

Lewis

Użytkownik
Użytkownik
odpuść sobie SLIMY Sa wytrzymałe ingerowanie w chlodzenie pogorszy tylko sytuacje :] NIE BOJ NIC !! I GRAJ bez stresu
 

millo1986

Użytkownik
Użytkownik
hehe dobra dzieki Panowie.. to odpuszczam :) te wiatraki. Zmienie tylko polozenie konsoli bo znajduje sie nad lg 42 cale a on ma krateczki u gory do chlodzenia i tez jak pochodzi troche to wydala spore ciepło ktore chyba nie potrzenie moze absorbowac konsola
 

Do góry Bottom