Doladowanie golda

Mikrus

Świeżak
Świeżak
Witam
mam pewien problem z doladowaniem golda, kupilem kod na xboxlivesklep.pl na 1 miesiac w mailu napisali ze ten kod jest na EU i US a nie moge go za chu.. doladowac. Xbox rozpoznaje kod i gdy probuje wymienic go w konsoli to dostaje taki blad: "nie mozna pobrac informacji z rynku uslug xbox live sprobuj pozniej kod stanu 8016a04b", a gdy prubuje go wymienic na stronie xbox.com to dostaje taki blad: "An error has occurred during the transaction. Please try again later." moze mi ktos poradzic co mam zrobic w takiej sprawie?? Gdy napisalem do centrum obslugi klienta xbox to dostalem oczywiscie smiesznego maila poniewaz u nas nie ma jeszcze Liva to oni maja to gleboko w d... : "Jestesmy zobowiazani, by zapewniac najlepszy serwis dla wszystkich uzytkownikow Xbox LIVE oraz dajemy priorytet inicjatywom zwiazanym z ta usluga. Obecnie nie mamy w planach wprowadzenia Xbox LIVE w Polsce. Jednakze zawsze dostosowywujemy sie do potrzeb konsumentow i oszacujemy wypuszczenie Xbox LIVE na rynki, by zapewnic znakomite przezycia w uzytkowaniu konsoli.". Z gory dziekuje za pomoc.

PS. wczesniej mialem juz golda miesiecznego gdy kupowalem konsole

Pozdrawiam
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
zmień region konsoli na taki jakie masz konto xbo xlive
 

Mikrus

Świeżak
Świeżak
no mam w konsoli ustawiony na UK wszystko jest ok ale na stronce nawet nie moge wymienic tego kodu bo wyskakuje tamten blad
 

stefooo

Użytkownik
Użytkownik
no to witaj, kupiłem kod i mam identyczny problem od dzisiaj rana;/ pozostaje czekać bo żadnych konkretnych informacji nie uzyskasz niestety.
Jak sie czegoś dowiesz daj znać.Może te kody są jakieś kulawe?
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
To zrób konto na US i sprawdź, może się okazać że kod nie jest jednak na Europe
 

kj5

Użytkownik
Użytkownik
Cholera, jeśli dwie osoby maja ten sam problem, to może jakiś chwilowy błąd z XBL? Radze poczekać.
 

stefooo

Użytkownik
Użytkownik
problem u mnie rozwiązany, założyłem konto kolejne tym razem na usa i podany kod wklepałem podczas rejstracji przy wyborze konta.Poszło.Wychodzi na to, że kody z tej strony co podałeś w pierwszym poscie są na usa a nie na europe jak tam pisza.Pozdro i załóż nowe konto.
 

Mikrus

Świeżak
Świeżak
Dobra zaraz zaloze konto na usa i zobaczymy. Jak ja kupowalem kod w sobote to oni mieli jakies problemy i wyslali mi go dopiero w pon wiec moze pocieli w chu... i dali mi na usa tylko.
 

Wolus

Użytkownik
Użytkownik
Jest jakiś problem z doładowaniami na kontach z EU.
 

Mikrus

Świeżak
Świeżak
U mnie tez poszlo na usa problem rozwiazany.
 

Do góry Bottom