DOOM: The Dark Ages oficjalnie! Zwiastun otwiera wielkie wydarzenie Microsoftu!

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.plid Software jest gotowe, by przestawić graczom nową część znakomitej serii. DOOM: The Dark Ages został właśnie zaprezentowany i przeniesie nas do ciekawych lokacji.

W 2020 roku DOOM Eternals trafiło na konsole poprzedniej generacji, by zaledwie kilkanaście miesięcy później zadebiutować na PlayStation 5 i Xboksach Series X|S. id Software już w tym czasie miało rozwijać następną część serii – doniesienia są prawdziwe, a my w końcu możemy zobaczyć DOOM: The Dark Ages.

Pierwsze plotki dotyczące nowej części serii DOOM ujrzały światło dzienne już w trakcie sprawy sądowej Microsoftu z Federalną Komisją Handlu, kiedy amerykańska korporacja przedstawiła dokument potwierdzający nowe gry Bethesdy. Na liście znalazł się właśnie tajemniczy DOOM: Year Zero.

Nie musieliśmy długo czekać na potwierdzenie projektu, ale ostatecznie trafi on na rynek pod nazwą DOOM: The Dark Ages. Już pierwsze przecieki sugerowały, że będzie to prequel umiejscowiony w średniowieczu – tymczasem spójrzmy na pełen zwiastun gry ukazujący podstawowe założenia.

Gra zmierza do Xbox Game Pass oraz zadebiutuje na PS5, Xboksach Series X|S oraz PC w 2025 roku! 

jejek

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Doom jak zwykle nie zawiedzie. Mam nadzieję, że nie zrobią z tego platformówki jak w eternal
 

Do góry Bottom