Dostane za to xboxa?

Retrive

Banned
Ps2 Wersja slim z 2009 roku z stycznia.Do tego 2 pady jeden Sony orginalny drugi Logitech+ Karta Pamięci 8mb sony z zestawem programów do otwarzania filmów ,muzyki,pendrive. Do tego Swap Magic Coder najnowższy z zestawem 20 gier+ pełne okablowanie.
Ram 2x1gb OCZ Titanium 800mhz nowe
+ Dopłata max 200zł.

Za to wszystko chce dostać Xboxa przerobionego na kopie zapasowe. Nie znam się na tym dobrze więc tak to napisałem. Xbox żeby był z okablowaniem i przynajmiej jednym padem. Xbox może być zbanowany, ponieważ to syn będzie grał tylko offline . Nie online, i jak bym chciał kupić Xboxa takiego zbanowanego i przerobionego to jaki koszt? i czy moja oferta jest dobra jak za takiego Xboxa?
Jak liczyłem to całość warta około 700zł.
PS2-400zł ceny allegro
Ram-100zł (po taniości bo na allegro 140)
+ 200zł dopłata
To razem 700zł
 

PatrixOK

Banned
Użytkownik
Zbanowane konsole chodza po 400zl ;p
 

Retrive

Banned
czyli szansa jest dostania za to Xboxa:)
 

Gruchi

Banned
nie lepiej sprzedac ps2 i ten ram i kupic arcade'a chodza po okolo 700 zl ?
 

Retrive

Banned
fmm a za 700 zł dostałbym przerobionego arcade?
 

CDaddy

Użytkownik
Użytkownik
Za 650 dostałbyś nówkę. Dokładasz ~50zł i masz przerobionego. Jeżeli nie podepniesz go do sieci, a osoba wykonująca flash nie pozrywam plomb, to i gwarancja wciąż będzie. 8]
 

adidas2009

Użytkownik
Użytkownik
Jesli chcesz kupic konsole to kup zbanowana jesli chcesz zaoszczedzic duzo pieniedzy. Na razie i tak na kopiach nie pograsz Online bo cie zbanuja. Update'y Dashboard'a (Oprogramowania konsoli) zrobisz przez plytke albo Pendrive.
 

szerminator

Świeżak
Świeżak
Mam Xboxa do sprzedania zbanowanego.Premium 60Gb,przeróbka ixtreme1.6 + 20 gier.Problem ze do marca jestem w Irlandii i stąd raczej droga przesyłka.Cena jaka mnie interesuje to 550zł.Xbox jest jak nowy 3miesieczny.
 

Do góry Bottom