• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Dostawca internetu

Status
Zamknięty.

barrog95

Użytkownik
Użytkownik
Chce zmienić dostawce internetu co polecacie Netie, TELE2 czy moze NEO ??? ??? ??? aha i jaki przesył ??? ??? ??? i jeszcze najwazniejsze cena

peku

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Dostawca internetu

a jo mom dialog :]
zmienne ip 1mb
sprawuje sie idealnie mam to podzielone routerem na 4 lub wiecej kompow i smiga bez problemu up mam chyba 256kb/s

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik

No ja właśnie tak się zastanawiam nad tym dialogiem, ale jeszcze rok przede mną neostrady więc mam czas do namysłu. Bardzo dobry jest upload, niezbędne dynamiczne ip no i jakość a nie jakiś zasrane radiówki.

P

przeo_91

Guest

spike200 masz racje radiówki nie dobre są, mój wujek miał Neo zrezygnował potem założył radiówkę i się załamał, raz mu ciągnie 100 kb/s a raz 3 kb/s, gdy pada deszcz albo śnieg to już jest załamany nawet gg się nie chce uruchomić :p albo jeszcze taki feler ma bo pan o którego zakładał ten "cudowny" internet zablokował P2P i nie da się ściągać z *******, eMule itp. i do tego rapid też odpada bo nie ma IP dynamicznego ;/ i buli za to gówno 55zł na miesiąc a umowy zerwać nie może bo podpisał na 2 lata a pan mu powiedział że w umowie jest napisane czarno na białym że dostawca nie odpowiada za usterki spowodowane "przez naturę" tak tam jakoś było napisane :p

Najlepiej weź coś co jest sprawdzone np. Neo, Netia itp. :)

No to mojemu koledze, gdy spytał się admina jego sieci dlaczego jego transfer się bardzo pogorszył odpowiedziano:
Wszystko przez to że liście parują...
No to po prostu już jest śmieszne :D Koniec off-top //spike200

P

przeo_91

Guest

Ja niestety nie mogą założyć Dialog więc nie powiem jak to działa ja mam Neo i działa na razie dobrze mój kumpel ma Netia i też nie narzeka :)

PS. Z tymi parującymi liśćmi to na serio mu tak odpowiedział? ??? Bo u mojego wujka to prawda, sypną mu takim hasłem gość że jak deszcz albo śnieg pada to w tedy fale nie docierają :p

Ok kończymy temat a wybór pozostawiamy tobie: "Jak sobie pościelisz tak się wyśpisz"

peku

Użytkownik
Użytkownik

Pier..en ie z tymi lisciami... :p jak jest taka cholerna ulewa albo śnierzyca to wiadomo że sygnał spadnie ale nie jak sobie lekko pruszy albo tak w miare srednio pada deszcz...

blazej25

Użytkownik
Użytkownik
Witam, miałem neostradę 1mb oraz 2mb a w tej chwili 20mb i sobie chwale. Jeżeli masz możliwości to bierz jakaś po kablach tp i nie powinno być źle. teraz ceny w tp są atrakcyjne więc jest w czym wybierać.

ABECBRADIO

Użytkownik
Użytkownik
Tylko UPC jak masz możliwość. Treaz mam Neo 6Mbps i powiem tak - nigdy więcej... 6Mbps to to ma podczas łączenia się z serwerami mierzącymi prędkość, a tak to ciężko pograć w NFSHP...

babcia99

Użytkownik
Użytkownik
Tylko UPC jak masz możliwość. Treaz mam Neo 6Mbps i powiem tak - nigdy więcej... 6Mbps to to ma podczas łączenia się z serwerami mierzącymi prędkość, a tak to ciężko pograć w NFSHP...
Przepraszam a co ma prędkość internetu do gier?? Do grania wystarczy Ci nawet down 512/Kb i up 256. NAJWAŻNIEJSZE SĄ PINGI I TO ŻEBY NIE BYŁO UTRATY PAKIETÓW

ABECBRADIO

Użytkownik
Użytkownik
Przepraszam a co ma prędkość internetu do gier?? Do grania wystarczy Ci nawet down 512/Kb i up 256. NAJWAŻNIEJSZE SĄ PINGI I TO ŻEBY NIE BYŁO UTRATY PAKIETÓW
Najpierw piszesz zapytanie co ma prędkość internetu do gier, a potem odpowiadasz sobie na pytanie. To ja się ciebie zapytam 512/256 mierzone jak? Od serwera dostawcy neta do klienta, czy może od serwera dostawcy gry (EA, Microsoft itd) do klienta końcowego? No chyba to drugie. A jaka jest prędkość, pingowanie i statystyczna liczba utraty pakietów między serwerem dostawcy internetu a serwerem dostawcy gry? Nie wiesz i się nie dowiesz bo nie można tego sprawdzić. Tak więc jak mam 6mbps i skacze u wszystkich po całym ekranie, a oni skaczą u mnie no to wnioskuję, że jednak prędkość ma znaczenie...

ABECBRADIO

Użytkownik
Użytkownik
Gdyby miała znaczenie, to właściciel neta 100 mb/s kosiłby pozostałych graczy bez problemu. Znaczenia trochę ma, ale nie całkowicie.
:| Ilość danych panowie przesłanych między tobą a serwerem to prędkość. Pingowanie to sprawdzenie tej prędkości, a strata pakietów oznacza, że prędkość spada, bo pakiety nie dochodzą, a jak nie dochodzą w danym czasie to siłą rzeczy prędkość spada. Połączenie z XBL to nie jest połączenie XBOX>XBL - tylko XBOX>SERWER TP>SERWER KRAKÓW>SERWER USA>SERWER XBL. Jak mam 6Mbps między XBOX a SERWER TP, a między SERWER TP a SERWER XBL jest prędkość średnia 256kbps to sobie nie pograsz w NFSHP, bo jest mała prędkość/przepływ danych/duża ilość straconych pakietów/kiepskie pingowanie....
A to że masz 100Mbps i nie wycinasz innych graczy to nie zasługa wolnego łącza, wolnego serwera, tylko systemu, bo internet to przekaz cyfrowy a nie analogowy jak fale radiowe, gdzie mocniejszy wygra. I to jest problem z jakim każdy musi się mierzyć: jak dobry serwer ma twój dostawca internetu - mój ma kiepski i nie mogę czasami pograć, ponieważ ŁĄCZE JEST WOLNE

Status
Zamknięty.

Do góry