• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Dragon.Age.2.XBOX360-DAMNATION

smoqpl

Użytkownik
Użytkownik
Co i jak ? ap 2.5 ? jaki jezyk ?

smoqpl

Użytkownik
Użytkownik
Czyli PL niby jest , teraz jeszcze pytanko jak z akrualizacja i ap 2.5 ,ale tego sie dowiemy jak ktos dopiero nagra i zagra :p

wragers

Świeżak
Świeżak
gra pyta o aktualizacje bo mam wgrane 3razy dash i nie wiem czy pójdą mi potem inne gry z ap 25 jak zaktualizuje konsole prosze o odpowiedz ps
a jeżeli pyta o aktualizacje to czy można ją jakoś obejść ?

Szark

Użytkownik
Użytkownik
Gra mi się nie chce wypakować. Wyskakują jakieś błędy w stylu "błąd crc skompresowanych danych. wolumin jest uszkodzony". Wie ktoś ocb?

jaqjordan

Użytkownik
Użytkownik
co było nie tak z poprzednią wersją? Ja ściągnąłem tą pierwszą i mi się wypakowała na luzie. W nfo tej wersji repack jest tylko napisane, że w poprzedniej było 0 compression method.

slasz

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
To jeszcze jedno z nerdowskich pytać: czy po aktualizacji nowego dasha(rozumiem,że to ten sam co w Bulletstorm) stracę możliwość odpalania starych gier (BEZ AP 2,5)? Mam iextreme 1,5 i pat****ę do tej pory na wave 3.
Dzięki za odpowiedż

slasz

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
DA2 nie ma tego samego dasha co Bulletstorm. Jest nowy dash i prawdopodobnie wave11, ale nie ma ap 2.5. Pytanie co wprowadza ten dash z Dragon Age 2.
Dzięki jaqjrdan,ale pytanie właściwie o szerszym kontekście. Czy nowe dashe np. Bulletstorm (skoro niewiele o DA 2 jeszcze wiemy) uniemożliwiają granie w przerabiane do wave 3 stare gry (bez AP 2,5)?

Do góry