Dragon Age 2

hardy14

Świeżak
Świeżak
Witam. Posiadam przerobionego xboxa360 przeróbka to 1.6 ix.
Fable 3 mi po wgraniu najnowszego dasha nie działa (zdążyłem przejść przed wgraniem). Czy dragon Age mi zadziała na tej przeróbce? Czy będę musiał przerobić na lt? Dodam jeszcze że granie w halo reach czy call of duty mnie w ogóle nie interesuję to jeśli nawet po aktualizacji dasha te tytuły nie będą działać to trudno zależy mi na DA2.
 

Chris von D

Użytkownik
Użytkownik
Będzie ci działać i nie musisz przerabiać konsoli
 

hardy14

Świeżak
Świeżak
ok dzięki za szybką odpowiedź.
 

Chris von D

Użytkownik
Użytkownik
tylko zależy jak chcesz odpalić . Jeżeli używasz activate.iso to nagraj normalnie i dopuść do aktualizacji dasha. Jeżeli zazwyczaj przerabiałeś obrazy do niższego wave to będziesz musiał ściągnąć i zainstalować aktualizację z innego żródła
 

hardy14

Świeżak
Świeżak
ja odpalałem normalnie bez activate.iso. W sumie zawsze gry brałem od kolegi. Ale nagram ściągnięty obraz normalnie i użyje activate.iso i nie będę się męczył.
 

aszczeniak

Świeżak
Świeżak
Witam

mam problem wlasnie z Dragon Age 2. Sciagnalem Dragon.Age.2.XBOX360-DAMNATION wypalilem na plytce ale gra nie chodzi, wyskakuje komunikat zeby zainstalowac aktualizacje, kiedy ja robia wyskakuje blad aktualizacji i nie moge jej zrobic. Dlaczego ? zle nagrana plyta ?? mam przerobke do gier z AP 2.5 to cos utrudnia ? jak mam zainstalowac gre zeby aktualizacja przebiegla poprawnie. czy taka aktualizacja spowoduje to ze nie bede mogl grac w jakies gry?? moze cos zle ustawilem w abgx360. sa jakies specjalne ustawienia do tej gry, czy jak reszta ??
pozdrawiam
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
najnowsza aktualka zablokuje ci coda i hali reach jesli nie maja pacha ap.25
 

Nomadsky

Użytkownik
Użytkownik
Pewnie to pytanie było ale czy kiedy zaktualizuję dasha z Dragon age 2 (lub Homefront) o którą tak woła rozpaczliwie to będę mógł normalnie grać w resztę gier które posiadam ? (oprócz CoD i halo)
 

Exe222

Użytkownik
Użytkownik
Wyjątkami są
CoD MW2
CoD BO
NFS:HP
AC:BH
Fable III

Reszta na chwilę obecną działa
 

Do góry Bottom