• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Dragon Age II - BioWare szykuje specjalne bonusy za przejście dema

Status
Zamknięty.
#1

Dragon Age II już 22 lutego trafi do graczy w postaci dema, dzięki czemu wszyscy będą mogli wypróbować nową produkcję BioWare. Twórcy postanowili przygotować specjalne bonusy dla graczy za pobranie próbki, które przyniosą korzyści w pełnej grze.

Wersja demonstracyjna zadebiutuje na wszystkie platformy, czyli konsole Playstation 3 i Xbox 360 oraz na komputerach PC. Jeżeli gracze pobiorą demo łącznie milion razy przed datą 1 marca, to w podstawowej wersji zostaną odblokowane dwa unikatowe przedmioty. Będą to specjalne księgi, których przeczytanie zagwarantuje specjalne korzyści dla drużyn graczy.

The Far Cliffs of Kirkwall zwiększy konta graczy o zastrzyk gotówki na zakupy w wirtualnym sklepie gry, zaś Lothering’s Lament zaoferuje sporą ilość punktów doświadczenia. Wydaje się, że pobranie miliona próbek nie będzie większym problemem dla sporej społeczności graczy związanych z Dragon Age. Należy jednak pamiętać, aby podczas gry zalogować się na swoje konto w EA. Także przejście dema będzie premiowane specjalnym mieczem wykutym przez Krasnoludy. Hayder's Razor otrzyma każdy, kto ukończy demo przed 31 marca. Przypomnijmy, że Dragon Age II zadebiutuje 11 marca na PC, Xbox 360, Playstation 3.

Źródło:
Link ukryty dla gości, zaloguj się lub zarejestruj na forum.
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
#8
Takie bonusy za przejście demka robi się ostatnio modne - i dobrze. Wie ktoś może jakie bonusy dostajemy za przejście demka Bulletstorma?
poza tym, że zabiera Ci kilka cennych godzin z życia, a potem zabierze Ci jeszcze 200 zł jak kupisz oryginał to chyba nic : )
 

Porcky

Użytkownik
Użytkownik
#9
Czego to teraz nie robią by jak najlepiej sprzedać swój produkt, Dragon Age Początek przeszedłem na PC, 2 chyba jednak kupie na X'a.
 

Onicniepytaj

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
#10
Wątpię by ktoś to pobrał tyle razy (pewnie i tak zostanie to pobrane tyle razy :D) no ale jakby nie patrzeć to. Graczy PC jest masa. I o ile te naliczanie pewnie będzie się liczyć z serwerów officjalnych a nie takich jak RS, MU,FS, HF, P2P itp. To pewnie od nich serwery nie dają rady i jak ktoś będzie miał ściągać to z prędkością przypuśćmy 50 Kb/s to woli sobie skorzystać z serwerów hostingowych + konto prem. = MAX łącza.
(tak to ma się do wersji na PC)

Chociaż na Xbox'a 360 też wolę z poziomu PC sobie pobrać Demo na Pendriva i do Xboxa :D
 
Status
Zamknięty.

Do góry